Krimice 1 - 2 Teplice — rezultat
Forma i statistika timova
Krimice Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 0.7
- GG
- 33%
- Bez primljenog
- 67%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Ceske Budejovice | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 01.08.2026 | Nyrsko | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 02.08.2025 | Doubravka | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Teplice Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Zbrojovka Brno | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Sparta Praha | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Plzen | H | 5-5 (3-4) | N | O |
| 01.08.2026 | Slovan Liberec | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.07.2026 | Bohemians 1905 | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Mlada Boleslav | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Dukla Praha | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 12.05.2026 | Zlin | A | 2-4 (2-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Banik Ostrava | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 03.05.2026 | Slovacko | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.4% | 92.4% | 92.0% | 89.2% | 91.8% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 12.10 33.0% | 12.10 33.0% | 12.50 25.0% | 10.00 49.3% | 11.70 44.4% | 11.50 17.9% | 11.60 58.9% |
| X | 6.58 30.3% | 6.58 30.3% | 6.90 11.3% | 6.60 25.7% | 6.70 25.2% | 6.50 13.0% | 6.70 27.6% |
| 2 | 1.18 6.3% | 1.18 6.3% | 1.16 3.3% | 1.15 10.2% | 1.17 8.6% | 1.15 4.2% | 1.14 10.9% |
| 0-2 | 3.08 9.6% | 3.08 9.6% | 3.40 6.3% | 3.05 7.0% | 3.42 19.2% | 3.10 1.6% | 3.40 19.3% |
| 3+ | 1.28 3.8% | 1.28 3.8% | 1.26 3.1% | 1.29 3.0% | 1.26 7.4% | 1.32 0.8% | 1.26 7.4% |
| 4+ | 1.83 4.2% | 1.83 4.2% | 1.73 3.9% | 1.80 5.3% | 1.73 12.2% | 1.83 1.1% | 1.72 11.8% |
| GG | 1.77 9.3% | 1.77 9.3% | 1.78 2.9% | 1.82 13.0% | 1.75 4.2% | 1.95 6.0% | 1.79 8.5% |
| NG | 1.90 10.4% | 1.90 10.4% | 1.90 4.0% | 1.88 13.4% | 1.95 5.3% | 1.73 5.5% | 1.90 9.5% |
| I2+ | 1.91 5.0% | 1.91 5.0% | 1.78 3.8% | - | 1.78 12.3% | 1.90 0.0% | 1.78 11.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice