Sokol Zapy 2 - 3 Bohemians 1905 — rezultat
25.08.2026 15:30 • Ceska - Kup
Forma i statistika timova
Sokol Zapy Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.08.2026 | Hermanuv Mestec | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 13.08.2025 | Hlinsko | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 30.10.2024 | Pardubice | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 25.09.2024 | Admira Praha | H | 3-1 (3-1) | P | O |
| 21.08.2024 | Turnov | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 27.09.2023 | Banik Ostrava | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 27.09.2023 | Sigma Olomouc | H | 0-0 | I | U |
| 06.09.2023 | Taborsko | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.08.2023 | Benatky nad Jizerou | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 19.10.2022 | Sigma Olomouc | H | 1-3 (1-1) | I | O |
Bohemians 1905 Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Slavia Praha | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 16.08.2026 | FK Jablonec | H | 0-0 | I | U |
| 08.08.2026 | Zlin | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.08.2026 | Hradec Kralove | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Teplice | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Sigma Olomouc | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.05.2026 | Sigma Olomouc | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Sparta Praha | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Banik Ostrava | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 11.04.2026 | Zlin | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2019 | Cup | Sokol Zapy | 2-3 | Bohemians 1905 | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 92.2% | 89.8% | 90.3% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 5.81 12.6% | 5.81 12.6% | 5.60 32.1% | 5.40 11.5% | 5.15 35.2% | 5.75 16.1% | 5.35 32.7% |
| X | 4.35 8.4% | 4.35 8.4% | 4.35 17.9% | 4.55 4.2% | 4.20 18.4% | 4.50 7.2% | 4.25 17.5% |
| 2 | 1.43 5.9% | 1.43 5.9% | 1.48 15.6% | 1.41 4.4% | 1.48 16.5% | 1.40 6.1% | 1.45 14.2% |
| 0-2 | 2.33 0.9% | 2.33 0.9% | 2.45 10.9% | 2.47 5.1% | 2.46 10.2% | 2.63 0.0% | 2.45 10.9% |
| 3+ | 1.48 0.7% | 1.48 0.7% | 1.48 5.7% | 1.45 3.3% | 1.47 6.5% | 1.43 0.0% | 1.48 6.5% |
| 4+ | 2.27 0.9% | 2.27 0.9% | 2.25 9.8% | 2.15 5.3% | 2.26 11.3% | 2.15 0.0% | 2.25 10.8% |
| GG | 1.62 3.6% | 1.62 3.6% | 1.63 5.8% | 1.66 5.7% | 1.59 8.1% | 1.60 5.9% | 1.62 6.4% |
| NG | 2.12 5.0% | 2.12 5.0% | 2.15 8.6% | 2.10 7.7% | 2.18 10.7% | 2.15 7.5% | 2.15 9.1% |
| I2+ | 2.20 0.9% | 2.20 0.9% | 2.25 7.1% | - | 2.21 7.3% | 2.10 0.0% | 2.22 7.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice