AL Masry 1 - 0 Smouha SC — rezultat
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
AL Masry Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.06.2026 | Enppi | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 01.06.2026 | Masr | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.05.2026 | Masr | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.05.2026 | Al Ahly | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 01.05.2026 | Ceramica Cleopatra | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 27.04.2026 | Smouha SC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.04.2026 | Enppi | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 11.04.2026 | Pyramids FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.04.2026 | Zamalek SC | H | 1-4 (1-2) | I | O |
| 30.03.2026 | El Gouna FC | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Smouha SC Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Pyramids FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 05.05.2026 | Zamalek SC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 27.04.2026 | AL Masry | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.04.2026 | Ceramica Cleopatra | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.04.2026 | Al Ahly | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 07.04.2026 | Enppi | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 07.03.2026 | Future FC | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 01.03.2026 | National Bank of Egypt | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 23.02.2026 | Al Ahly | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 16.02.2026 | Al Ittihad | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | Premier League | Smouha SC | 0-1 (0-1) | AL Masry | P | U |
| 05.01.2026 | League Cup | AL Masry | 2-0 (1-0) | Smouha SC | P | U |
| 22.10.2025 | Premier League | AL Masry | 0-0 (0-0) | Smouha SC | N | U |
| 27.02.2025 | Premier League | Smouha SC | 0-3 (0-2) | AL Masry | P | O |
| 01.08.2024 | Premier League | Smouha SC | 1-0 (0-0) | AL Masry | I | U |
| 05.03.2024 | Premier League | AL Masry | 2-0 (1-0) | Smouha SC | P | U |
| 15.07.2023 | Premier League | AL Masry | 0-1 (0-1) | Smouha SC | I | U |
| 07.02.2023 | Premier League | Smouha SC | 1-1 (0-1) | AL Masry | N | U |
| 16.05.2022 | Premier League | Smouha SC | 2-1 (2-0) | AL Masry | I | O |
| 01.11.2021 | Premier League | AL Masry | 0-0 (0-0) | Smouha SC | N | U |
| 16.08.2021 | Premier League | AL Masry | 0-1 (0-0) | Smouha SC | I | U |
| 22.02.2021 | Premier League | Smouha SC | 1-1 (1-1) | AL Masry | N | U |
| 21.09.2020 | Premier League | Smouha SC | 2-0 (1-0) | AL Masry | I | U |
| 02.01.2020 | Premier League | AL Masry | 2-1 (0-1) | Smouha SC | P | O |
| 16.03.2019 | Premier League | AL Masry | 4-2 (1-1) | Smouha SC | P | O |
| 30.12.2018 | Premier League | Smouha SC | 0-0 (0-0) | AL Masry | N | U |
| 25.04.2018 | Premier League | AL Masry | 2-1 (0-0) | Smouha SC | P | O |
| 05.01.2018 | Premier League | Smouha SC | 3-2 (1-0) | AL Masry | I | O |
| 12.06.2017 | Premier League | AL Masry | 1-1 (0-0) | Smouha SC | N | U |
| 20.10.2016 | Premier League | Smouha SC | 1-2 (1-2) | AL Masry | P | O |
| 03.04.2016 | Premier League | AL Masry | 0-1 (0-1) | Smouha SC | I | U |
| 28.11.2015 | Premier League | Smouha SC | 1-1 (0-1) | AL Masry | N | U |
| 27.04.2015 | Premier League | AL Masry | 0-0 (0-0) | Smouha SC | N | U |
| 05.11.2014 | Premier League | Smouha SC | 0-1 (0-0) | AL Masry | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.8% | 92.7% | 93.5% | 91.6% | 90.2% |
| 1 | 2.23 15.5% | 2.23 15.5% | 2.20 11.1% | 2.32 19.0% | 2.22 12.1% | 2.30 16.8% | 2.18 10.1% |
| X | 2.76 4.2% | 2.76 4.2% | 2.90 3.3% | 2.90 0.0% | 3.01 4.1% | 2.90 3.3% | 2.85 3.4% |
| 2 | 3.46 19.5% | 3.46 19.5% | 3.45 12.7% | 3.30 17.5% | 3.48 14.1% | 3.20 20.0% | 3.35 10.7% |
| 0-2 | 1.39 1.4% | 1.39 1.4% | 1.42 2.1% | 1.44 0.0% | 1.44 0.7% | 1.45 0.0% | 1.43 0.7% |
| 3+ | 2.59 2.8% | 2.59 2.8% | 2.60 2.0% | 2.57 1.2% | 2.63 1.5% | 2.55 0.0% | 2.60 2.0% |
| 4+ | 5.20 2.0% | 5.20 2.0% | 5.50 3.8% | 4.90 0.0% | 5.50 1.9% | 5.15 0.0% | 5.50 2.8% |
| GG | 2.14 3.2% | 2.14 3.2% | 2.20 2.2% | 2.17 2.3% | 2.22 1.8% | 2.15 4.4% | 2.22 1.3% |
| NG | 1.62 2.5% | 1.62 2.5% | 1.58 1.9% | 1.61 1.9% | 1.58 1.3% | 1.60 3.2% | 1.56 1.3% |
| I2+ | 3.75 0.8% | 3.75 0.8% | 3.90 2.6% | 3.60 0.0% | 3.92 1.6% | 3.80 0.0% | 3.90 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice