El Geish 1 - 0 El Mokawloon — rezultat
22.08.2026 14:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
El Geish Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.05.2026 | Wadi Degla | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 22.05.2026 | El Gouna FC | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 18.05.2026 | Pharco | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.05.2026 | Al Ittihad | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.05.2026 | Ghazl El Mehalla | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Haras El Hodood | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.04.2026 | Future FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.04.2026 | Kahraba Ismailia | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 18.04.2026 | El Mokawloon | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.04.2026 | Petrojet | H | 2-0 (2-0) | P | U |
El Mokawloon Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | Future FC | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Kahraba Ismailia | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 18.05.2026 | Wadi Degla | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.05.2026 | Haras El Hodood | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.05.2026 | El Gouna FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.05.2026 | Pharco | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 28.04.2026 | Ghazl El Mehalla | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.04.2026 | Al Ittihad | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.04.2026 | El Geish | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 13.04.2026 | National Bank of Egypt | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Premier League | El Mokawloon | 2-0 (1-0) | El Geish | I | U |
| 24.12.2025 | League Cup | El Mokawloon | 0-0 (0-0) | El Geish | N | U |
| 23.09.2025 | Premier League | El Geish | 0-0 (0-0) | El Mokawloon | N | U |
| 16.06.2024 | Premier League | El Mokawloon | 3-1 (0-0) | El Geish | I | O |
| 15.12.2023 | Premier League | El Geish | 1-2 (1-1) | El Mokawloon | I | O |
| 22.05.2023 | Premier League | El Mokawloon | 0-0 (0-0) | El Geish | N | U |
| 08.01.2023 | Premier League | El Geish | 1-2 (0-1) | El Mokawloon | I | O |
| 21.05.2022 | Premier League | El Geish | 1-0 (0-0) | El Mokawloon | P | U |
| 04.11.2021 | Premier League | El Mokawloon | 1-1 (1-0) | El Geish | N | U |
| 04.07.2021 | Premier League | El Mokawloon | 0-1 (0-0) | El Geish | P | U |
| 03.02.2021 | Premier League | El Geish | 1-1 (1-1) | El Mokawloon | N | U |
| 15.02.2019 | Premier League | El Mokawloon | 2-0 (1-0) | El Geish | I | U |
| 31.08.2018 | Premier League | El Geish | 3-1 (2-1) | El Mokawloon | P | O |
| 23.04.2018 | Premier League | El Geish | 4-5 (1-2) | El Mokawloon | I | O |
| 30.12.2017 | Premier League | El Mokawloon | 0-2 (0-1) | El Geish | P | U |
| 17.03.2017 | Premier League | El Geish | 1-1 (0-0) | El Mokawloon | N | U |
| 13.10.2016 | Premier League | El Mokawloon | 0-1 (0-1) | El Geish | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.8% | 92.4% | 93.3% | 91.9% | 89.8% |
| 1 | 2.21 17.2% | 2.21 17.2% | 2.25 19.6% | 2.25 17.3% | 2.29 17.3% | 2.30 17.9% | 2.22 19.3% |
| X | 2.61 1.1% | 2.61 1.1% | 2.70 1.9% | 2.75 5.8% | 2.71 0.7% | 2.75 3.8% | 2.65 1.9% |
| 2 | 3.80 35.7% | 3.80 35.7% | 3.65 28.1% | 3.65 30.4% | 3.76 27.0% | 3.45 23.2% | 3.50 25.0% |
| 0-2 | 1.29 0.8% | 1.29 0.8% | 1.28 0.8% | 1.30 0.0% | 1.29 0.8% | 1.31 0.0% | 1.28 0.8% |
| 3+ | 3.04 1.3% | 3.04 1.3% | 3.35 0.0% | 3.20 0.0% | 3.34 1.8% | 3.15 0.0% | 3.30 1.5% |
| 4+ | 6.10 3.2% | 6.10 3.2% | 7.80 2.5% | 6.50 0.0% | 7.85 1.9% | 6.75 0.0% | 7.80 1.9% |
| GG | 2.45 2.1% | 2.45 2.1% | 2.60 0.0% | 2.50 2.0% | 2.63 0.8% | 2.45 4.3% | 2.62 0.8% |
| NG | 1.48 1.3% | 1.48 1.3% | 1.40 1.4% | 1.48 0.7% | 1.42 0.0% | 1.47 2.0% | 1.40 0.7% |
| I2+ | 4.20 1.2% | 4.20 1.2% | 4.60 1.1% | 4.30 1.1% | 4.62 1.3% | 4.50 0.0% | 4.60 1.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice