El Geish 1 - 1 Enppi — rezultat
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
El Geish Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Zamalek SC | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 26.10.2025 | Masr | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 19.10.2025 | Ceramica Cleopatra | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 04.10.2025 | El Gouna FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 27.09.2025 | Pyramids FC | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 23.09.2025 | El Mokawloon | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.09.2025 | Wadi Degla | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.09.2025 | Future FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.08.2025 | National Bank of Egypt | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Ismaily SC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Enppi Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2025 | El Mokawloon | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.10.2025 | Masr | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Ghazl El Mehalla | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.09.2025 | Ismaily SC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.09.2025 | Future FC | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.09.2025 | Al Ahly | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 29.08.2025 | Al Ittihad | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 24.08.2025 | El Gouna FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.08.2025 | Ceramica Cleopatra | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2025 | Wadi Degla | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (24 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2025 | Premier League | El Geish | 1-1 (0-1) | Enppi | N | U |
| 17.04.2025 | League Cup | El Geish | 1-0 (0-0) | Enppi | P | U |
| 21.01.2025 | Premier League | Enppi | 0-1 (0-0) | El Geish | P | U |
| 24.04.2024 | Premier League | El Geish | 1-0 (0-0) | Enppi | P | U |
| 27.09.2023 | Premier League | Enppi | 0-0 (0-0) | El Geish | N | U |
| 20.02.2023 | Premier League | Enppi | 0-0 (0-0) | El Geish | N | U |
| 25.10.2022 | Premier League | El Geish | 2-1 (1-1) | Enppi | P | O |
| 17.08.2022 | Premier League | Enppi | 0-1 (0-1) | El Geish | P | U |
| 14.04.2022 | Premier League | El Geish | 1-1 (0-1) | Enppi | N | U |
| 28.01.2022 | League Cup | Enppi | 1-0 (0-0) | El Geish | I | U |
| 20.08.2021 | Premier League | Enppi | 1-1 (1-1) | El Geish | N | U |
| 05.03.2021 | Premier League | El Geish | 1-1 (0-1) | Enppi | N | U |
| 05.03.2020 | Premier League | El Geish | 0-0 (0-0) | Enppi | N | U |
| 26.09.2019 | Premier League | Enppi | 1-1 (1-0) | El Geish | N | U |
| 09.01.2019 | Premier League | Enppi | 1-0 (1-0) | El Geish | I | U |
| 08.08.2018 | Premier League | El Geish | 0-3 (0-0) | Enppi | I | O |
| 04.02.2018 | Premier League | El Geish | 1-0 (0-0) | Enppi | P | U |
| 13.10.2017 | Premier League | Enppi | 1-1 (0-0) | El Geish | N | U |
| 07.07.2017 | Premier League | El Geish | 1-2 (0-0) | Enppi | I | O |
| 27.12.2016 | Premier League | Enppi | 2-0 (0-0) | El Geish | I | U |
| 09.06.2016 | Premier League | Enppi | 2-1 (2-1) | El Geish | I | O |
| 13.01.2016 | Premier League | El Geish | 1-3 (0-1) | Enppi | I | O |
| 15.05.2015 | Premier League | El Geish | 0-0 (0-0) | Enppi | N | U |
| 02.12.2014 | Premier League | Enppi | 3-0 (3-0) | El Geish | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.9% | 92.8% | 93.5% | 91.1% | 89.8% |
| 1 | 2.45 6.1% | 2.45 6.1% | 2.45 14.0% | 2.50 8.1% | 2.38 17.9% | 2.55 12.1% | 2.40 16.7% |
| X | 2.69 0.0% | 2.69 0.0% | 2.80 7.7% | 2.67 2.7% | 2.87 8.3% | 2.65 1.9% | 2.75 7.8% |
| 2 | 3.13 11.4% | 3.13 11.4% | 3.10 10.7% | 3.30 8.2% | 3.32 15.7% | 3.05 10.9% | 3.00 11.1% |
| 0-2 | 1.35 5.5% | 1.35 5.5% | 1.38 10.4% | 1.39 6.9% | 1.41 12.8% | 1.32 0.0% | 1.38 11.3% |
| 3+ | 2.74 11.0% | 2.74 11.0% | 2.80 22.2% | 2.77 14.8% | 2.74 23.7% | 2.85 8.1% | 2.75 23.6% |
| 4+ | 5.40 15.6% | 5.40 15.6% | 6.00 31.4% | 5.30 20.9% | 5.85 32.8% | 5.85 10.0% | 6.00 32.2% |
| GG | 2.23 7.9% | 2.23 7.9% | 2.25 16.7% | 2.17 11.4% | 2.26 16.6% | 2.25 10.0% | 2.28 17.1% |
| NG | 1.57 5.4% | 1.57 5.4% | 1.53 10.9% | 1.61 8.1% | 1.55 10.7% | 1.50 6.4% | 1.53 11.7% |
| I2+ | 3.84 9.6% | 3.84 9.6% | 4.00 18.4% | 3.75 15.7% | 3.94 19.3% | 3.80 6.2% | 4.00 19.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice