Ghazl El Mehalla 0 - 3 Pyramids FC — rezultat
22.08.2026 17:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Ghazl El Mehalla Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | Haras El Hodood | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 23.05.2026 | Future FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.05.2026 | Al Ittihad | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.05.2026 | Masr | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 07.05.2026 | El Geish | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Ismaily SC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.04.2026 | El Mokawloon | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.04.2026 | Petrojet | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.04.2026 | Kahraba Ismailia | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 13.04.2026 | Wadi Degla | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Pyramids FC Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Smouha SC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Masr | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.05.2026 | Ceramica Cleopatra | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.05.2026 | Enppi | H | 3-2 (3-2) | P | O |
| 27.04.2026 | Al Ahly | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 23.04.2026 | Zamalek SC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | AL Masry | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.04.2026 | Enppi | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 21.03.2026 | FAR Rabat | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 17.03.2026 | Petrojet | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2026 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 1-3 (1-2) | Pyramids FC | I | O |
| 15.01.2025 | Premier League | Pyramids FC | 3-0 (1-0) | Ghazl El Mehalla | I | O |
| 21.05.2023 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 0-2 (0-2) | Pyramids FC | I | U |
| 07.01.2023 | Premier League | Pyramids FC | 4-0 (2-0) | Ghazl El Mehalla | I | O |
| 09.08.2022 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 0-2 (0-1) | Pyramids FC | I | U |
| 09.04.2022 | Premier League | Pyramids FC | 1-0 (0-0) | Ghazl El Mehalla | I | U |
| 28.08.2021 | Premier League | Pyramids FC | 6-0 (2-0) | Ghazl El Mehalla | I | O |
| 17.04.2021 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 2-2 (1-0) | Pyramids FC | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.5% | 92.2% | 93.3% | 91.7% | 90.2% |
| 1 | 8.85 30.5% | 8.85 30.5% | 7.60 22.6% | 7.30 30.4% | 8.10 24.6% | 8.05 19.3% | 7.50 26.1% |
| X | 3.54 2.2% | 3.54 2.2% | 3.50 2.8% | 3.80 5.6% | 3.60 1.6% | 3.75 0.0% | 3.50 0.0% |
| 2 | 1.42 4.1% | 1.42 4.1% | 1.48 4.5% | 1.46 4.6% | 1.49 3.9% | 1.43 3.4% | 1.45 4.6% |
| 0-2 | 1.47 10.4% | 1.47 10.4% | 1.45 11.0% | 1.48 9.8% | 1.48 10.3% | 1.45 11.0% | 1.46 10.4% |
| 3+ | 2.49 17.5% | 2.49 17.5% | 2.55 20.3% | 2.47 16.5% | 2.54 19.2% | 2.55 18.6% | 2.50 19.0% |
| 4+ | 4.70 25.0% | 4.70 25.0% | 5.20 30.0% | 4.75 25.0% | 5.25 30.3% | 5.15 28.8% | 5.20 30.0% |
| GG | 2.78 25.8% | 2.78 25.8% | 2.85 26.7% | 2.77 25.9% | 2.89 26.8% | 2.85 29.5% | 2.90 27.2% |
| NG | 1.38 12.7% | 1.38 12.7% | 1.35 11.8% | 1.39 13.1% | 1.35 12.3% | 1.35 14.0% | 1.34 12.4% |
| I2+ | 3.50 13.6% | 3.50 13.6% | 3.80 18.8% | 3.40 15.3% | 3.80 18.8% | 3.80 18.8% | 3.75 17.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice