Masr 0 - 2 Al Ahly — rezultat
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Masr Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Wadi Degla | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.06.2026 | Wadi Degla | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 01.06.2026 | AL Masry | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.05.2026 | Kahraba Ismailia | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.05.2026 | AL Masry | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.05.2026 | Wadi Degla | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 17.05.2026 | Ismaily SC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.05.2026 | Ghazl El Mehalla | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Pyramids FC | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 07.05.2026 | Haras El Hodood | A | 1-2 (1-2) | P | O |
Al Ahly Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Enppi | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 20.05.2026 | AL Masry | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 05.05.2026 | Enppi | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 01.05.2026 | Zamalek SC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 27.04.2026 | Pyramids FC | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Smouha SC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 07.04.2026 | Ceramica Cleopatra | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.03.2026 | ES Tunis | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 15.03.2026 | ES Tunis | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.03.2026 | El Geish | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Premier League | Al Ahly | 1-1 (0-1) | Masr | N | U |
| 07.11.2024 | Premier League | Masr | 0-1 (0-1) | Al Ahly | I | U |
| 11.08.2024 | Premier League | Al Ahly | 2-1 (1-0) | Masr | I | O |
| 11.04.2024 | Premier League | Masr | 0-1 (0-0) | Al Ahly | I | U |
| 23.09.2020 | Premier League | Masr | 0-3 (0-1) | Al Ahly | I | O |
| 05.01.2020 | Premier League | Al Ahly | 3-1 (1-0) | Masr | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.6% | 92.1% | 93.4% | 91.7% | 90.1% |
| 1 | 9.30 28.3% | 9.30 28.3% | 8.75 9.4% | 8.10 26.6% | 9.25 39.1% | 8.75 23.2% | 8.30 32.8% |
| X | 4.15 4.8% | 4.15 4.8% | 3.95 2.6% | 4.30 4.9% | 4.03 1.8% | 4.25 6.3% | 3.85 2.7% |
| 2 | 1.33 5.7% | 1.33 5.7% | 1.38 2.8% | 1.37 6.2% | 1.40 6.7% | 1.35 5.6% | 1.37 6.2% |
| 0-2 | 1.60 10.1% | 1.60 10.1% | 1.63 1.9% | 1.58 9.7% | 1.62 12.0% | 1.60 10.1% | 1.61 9.0% |
| 3+ | 2.19 13.5% | 2.19 13.5% | 2.15 2.3% | 2.22 12.7% | 2.17 15.4% | 2.20 14.0% | 2.15 12.0% |
| 4+ | 4.05 23.5% | 4.05 23.5% | 4.15 0.0% | 4.10 20.6% | 4.15 24.6% | 4.15 22.1% | 4.10 18.8% |
| GG | 2.60 24.4% | 2.60 24.4% | 2.70 3.8% | 2.75 25.0% | 2.70 29.8% | 2.60 20.9% | 2.70 25.6% |
| NG | 1.43 13.3% | 1.43 13.3% | 1.40 1.4% | 1.39 13.1% | 1.40 15.2% | 1.42 11.3% | 1.39 13.1% |
| I2+ | 3.18 10.4% | 3.18 10.4% | 3.25 0.0% | 3.10 14.0% | 3.25 14.0% | 3.30 11.9% | 3.25 12.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice