Pyramids FC 4 - 1 Ceramica Cleopatra — rezultat
12.10.2026 17:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Pyramids FC Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Olympic El Qanah | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 17.09.2026 | Enppi | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 13.09.2026 | GOR Mahia | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 09.09.2026 | El Gouna FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.09.2026 | GOR Mahia | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 31.08.2026 | AL Masry | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 27.08.2026 | Abu Qair Semad | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Ghazl El Mehalla | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 20.05.2026 | Smouha SC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Masr | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Ceramica Cleopatra Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | AL Masry | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.09.2026 | National Bank of Egypt | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Smouha SC | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 02.09.2026 | Future FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Al Ittihad | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Olympic El Qanah | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 20.05.2026 | Zamalek SC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.05.2026 | Pyramids FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.05.2026 | AL Masry | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 22.04.2026 | Smouha SC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2026 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 1-1 (1-1) | Pyramids FC | N | U |
| 20.02.2026 | Premier League | Pyramids FC | 1-0 (0-0) | Ceramica Cleopatra | P | U |
| 09.11.2025 | Super Cup | Pyramids FC | 2-1 (1-1) | Ceramica Cleopatra | P | O |
| 28.05.2025 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 1-5 (1-2) | Pyramids FC | P | O |
| 05.03.2025 | Premier League | Pyramids FC | 2-1 (1-0) | Ceramica Cleopatra | P | O |
| 24.10.2024 | Super Cup | Pyramids FC | 2-2 (1-1) | Ceramica Cleopatra | N | O |
| 15.05.2024 | Premier League | Pyramids FC | 2-1 (2-1) | Ceramica Cleopatra | P | O |
| 28.12.2023 | Super Cup | Pyramids FC | 1-1 (0-0) | Ceramica Cleopatra | N | U |
| 03.11.2023 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 2-0 (1-0) | Pyramids FC | I | U |
| 10.07.2023 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 2-1 (1-1) | Pyramids FC | I | O |
| 29.01.2023 | Premier League | Pyramids FC | 2-2 (1-1) | Ceramica Cleopatra | N | O |
| 26.08.2022 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 0-2 (0-1) | Pyramids FC | P | U |
| 06.07.2022 | Cup | Pyramids FC | 2-1 | Ceramica Cleopatra | P | O |
| 27.04.2022 | Premier League | Pyramids FC | 0-1 (0-1) | Ceramica Cleopatra | I | U |
| 09.05.2021 | Premier League | Pyramids FC | 2-4 (1-2) | Ceramica Cleopatra | I | O |
| 27.12.2020 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 0-1 (0-1) | Pyramids FC | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.0% | 92.5% | 93.3% | 91.7% | 90.2% |
| 1 | 1.53 2.0% | 1.53 2.0% | 1.63 5.2% | 1.56 2.6% | 1.65 3.8% | 1.53 1.3% | 1.60 2.6% |
| X | 3.50 6.4% | 3.50 6.4% | 3.55 7.8% | 3.80 2.7% | 3.52 7.6% | 3.65 0.0% | 3.55 2.7% |
| 2 | 5.98 2.9% | 5.98 2.9% | 5.20 3.7% | 5.65 4.6% | 5.50 1.8% | 6.15 5.1% | 4.95 3.9% |
| 0-2 | 1.67 9.7% | 1.67 9.7% | 1.65 12.2% | 1.67 10.7% | 1.67 11.6% | 1.70 9.1% | 1.65 11.8% |
| 3+ | 2.04 12.1% | 2.04 12.1% | 2.10 14.8% | 2.07 13.1% | 2.09 14.2% | 2.05 12.0% | 2.07 13.7% |
| 4+ | 3.50 15.1% | 3.50 15.1% | 3.90 21.9% | 3.70 21.3% | - | 3.75 19.0% | 3.90 21.9% |
| GG | 2.07 10.7% | 2.07 10.7% | 2.12 9.8% | 2.15 13.2% | 2.13 10.4% | 2.10 14.8% | 2.12 10.4% |
| NG | 1.66 8.8% | 1.66 8.8% | 1.63 6.9% | 1.62 10.0% | 1.63 7.4% | 1.63 11.4% | 1.61 8.0% |
| I2+ | 2.81 8.9% | 2.81 8.9% | 3.15 12.5% | 2.90 11.5% | 3.14 12.5% | 3.10 10.7% | 3.10 12.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice