Smouha SC 1 - 0 Ghazl El Mehalla — rezultat
12.10.2026 17:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Smouha SC Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2026 | El Geish | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Ceramica Cleopatra | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 03.09.2026 | Al Ahly | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.08.2026 | Asyut Petrol | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | AL Masry | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.05.2026 | Pyramids FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 05.05.2026 | Zamalek SC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 27.04.2026 | AL Masry | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.04.2026 | Ceramica Cleopatra | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.04.2026 | Al Ahly | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Ghazl El Mehalla Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.10.2026 | Abu Qair Semad | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.09.2026 | Zamalek SC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 07.09.2026 | National Bank of Egypt | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Enppi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.08.2026 | Future FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Pyramids FC | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 29.05.2026 | Haras El Hodood | H | 4-2 (2-1) | P | O |
| 23.05.2026 | Future FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.05.2026 | Al Ittihad | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.05.2026 | Masr | A | 3-2 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2025 | Cup | Smouha SC | 3-1 (1-0) | Ghazl El Mehalla | P | O |
| 16.08.2025 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 0-0 (0-0) | Smouha SC | N | U |
| 11.04.2025 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 1-0 (1-0) | Smouha SC | I | U |
| 26.12.2024 | Premier League | Smouha SC | 2-4 (1-1) | Ghazl El Mehalla | I | O |
| 02.05.2023 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 0-2 (0-1) | Smouha SC | P | U |
| 30.12.2022 | Premier League | Smouha SC | 0-0 (0-0) | Ghazl El Mehalla | N | U |
| 31.07.2022 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 1-0 (0-0) | Smouha SC | I | U |
| 27.02.2022 | Premier League | Smouha SC | 2-0 (0-0) | Ghazl El Mehalla | P | U |
| 06.04.2021 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 1-1 (0-1) | Smouha SC | N | U |
| 14.12.2020 | Premier League | Smouha SC | 1-1 (0-0) | Ghazl El Mehalla | N | U |
| 13.02.2016 | Premier League | Smouha SC | 4-2 (2-0) | Ghazl El Mehalla | P | O |
| 22.10.2015 | Premier League | Ghazl El Mehalla | 0-1 (0-0) | Smouha SC | P | U |
| 15.03.2014 | Premier League | Smouha SC | 0-0 (0-0) | Ghazl El Mehalla | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.5% | 92.9% | 93.3% | 88.9% | 90.4% |
| 1 | 2.10 2.3% | 2.10 2.3% | 2.20 2.2% | 2.25 1.4% | 2.24 2.2% | 2.30 4.5% | 2.18 1.8% |
| X | 2.42 5.5% | 2.42 5.5% | 2.60 1.9% | 2.62 2.7% | 2.63 1.1% | 2.50 10.7% | 2.60 0.0% |
| 2 | 4.62 16.1% | 4.62 16.1% | 3.95 5.3% | 4.00 5.3% | 4.08 5.4% | 3.45 4.2% | 3.80 4.1% |
| 0-2 | 1.22 1.6% | 1.22 1.6% | 1.22 1.6% | 1.24 2.4% | - | 1.25 3.8% | 1.22 1.6% |
| 3+ | 3.50 4.8% | 3.50 4.8% | 3.80 5.6% | 3.65 5.8% | - | 3.60 10.8% | 3.75 5.6% |
| 4+ | 7.80 2.6% | 7.80 2.6% | 9.50 8.6% | 7.60 7.0% | - | 8.50 21.4% | 9.45 8.6% |
| GG | 2.78 5.3% | 2.78 5.3% | 2.90 5.5% | 2.75 3.8% | 2.94 5.4% | 2.65 0.0% | 2.95 5.4% |
| NG | 1.38 2.8% | 1.38 2.8% | 1.33 2.9% | 1.40 2.1% | 1.34 2.9% | 1.40 0.0% | 1.33 2.2% |
| I2+ | 4.90 4.3% | 4.90 4.3% | 5.10 4.1% | 4.80 4.3% | 5.15 4.9% | 5.25 16.7% | 5.10 4.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice