Zamalek SC 0 - 2 Al Ahly — rezultat
11.10.2026 17:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Zamalek SC Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Masr | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 16.09.2026 | Ghazl El Mehalla | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Voska Sport | H | 0-0 | I | U |
| 12.09.2026 | Port | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Abu Qair Semad | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 04.09.2026 | Voska Sport | A | 0-0 | I | U |
| 04.09.2026 | Port | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 31.08.2026 | Petrojet | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 26.08.2026 | National Bank of Egypt | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 21.08.2026 | Al Ittihad | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Al Ahly Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Asyut Petrol | A | 0-5 (0-2) | P | O |
| 15.09.2026 | Abu Qair Semad | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.09.2026 | El Mokawloon | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.09.2026 | Smouha SC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Masr | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 23.08.2026 | Enppi | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 20.05.2026 | AL Masry | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 05.05.2026 | Enppi | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 01.05.2026 | Zamalek SC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 27.04.2026 | Pyramids FC | A | 3-0 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (37 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Premier League | Zamalek SC | 0-3 (0-2) | Al Ahly | I | O |
| 09.11.2025 | Super Cup | Zamalek SC | 2-0 (1-0) | Al Ahly | P | U |
| 29.09.2025 | Premier League | Al Ahly | 2-1 (0-1) | Zamalek SC | I | O |
| 11.03.2025 | Premier League | Zamalek SC | 3-0 | Al Ahly | P | O |
| 22.02.2025 | Premier League | Al Ahly | 1-1 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 24.10.2024 | Super Cup | Al Ahly | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 27.09.2024 | CAF Super Cup | Al Ahly | 1-1 (1-0) | Zamalek SC | N | U |
| 25.06.2024 | Premier League | Al Ahly | 0-0 | Zamalek SC | N | U |
| 15.04.2024 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (1-0) | Al Ahly | P | O |
| 08.03.2024 | Cup | Zamalek SC | 0-2 (0-0) | Al Ahly | I | U |
| 13.07.2023 | Premier League | Al Ahly | 4-1 (3-0) | Zamalek SC | I | O |
| 21.01.2023 | Premier League | Zamalek SC | 0-3 (0-0) | Al Ahly | I | O |
| 28.10.2022 | Super Cup | Zamalek SC | 0-2 (0-1) | Al Ahly | I | U |
| 21.07.2022 | Cup | Al Ahly | 1-2 (0-2) | Zamalek SC | P | O |
| 19.06.2022 | Premier League | Al Ahly | 2-2 (1-0) | Zamalek SC | N | O |
| 05.11.2021 | Premier League | Zamalek SC | 3-5 (0-3) | Al Ahly | I | O |
| 10.05.2021 | Premier League | Al Ahly | 1-1 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 18.04.2021 | Premier League | Zamalek SC | 1-2 (1-2) | Al Ahly | I | O |
| 27.11.2020 | CAF Champions League | Zamalek SC | 1-2 (1-1) | Al Ahly | I | O |
| 22.08.2020 | Premier League | Zamalek SC | 3-1 (1-0) | Al Ahly | P | O |
| 24.02.2020 | Premier League | Al Ahly | 2-0 | Zamalek SC | I | U |
| 20.02.2020 | Super Cup | Al Ahly | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 20.09.2019 | Super Cup | Al Ahly | 3-2 (2-0) | Zamalek SC | I | O |
| 28.07.2019 | Premier League | Al Ahly | 1-0 (0-0) | Zamalek SC | I | U |
| 30.03.2019 | Premier League | Zamalek SC | 0-0 (0-0) | Al Ahly | N | U |
| 26.04.2018 | Premier League | Al Ahly | 1-2 (0-2) | Zamalek SC | P | O |
| 08.01.2018 | Premier League | Zamalek SC | 0-3 (0-2) | Al Ahly | I | O |
| 17.07.2017 | Premier League | Al Ahly | 2-0 (1-0) | Zamalek SC | I | U |
| 10.02.2017 | Super Cup | Al Ahly | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 29.12.2016 | Premier League | Zamalek SC | 0-2 (0-1) | Al Ahly | I | U |
| 09.07.2016 | Premier League | Zamalek SC | 0-0 (0-0) | Al Ahly | N | U |
| 09.02.2016 | Premier League | Al Ahly | 2-0 (0-0) | Zamalek SC | I | U |
| 15.10.2015 | Super Cup | Al Ahly | 3-2 (1-1) | Zamalek SC | I | O |
| 21.07.2015 | Premier League | Al Ahly | 2-0 (1-0) | Zamalek SC | I | U |
| 29.01.2015 | Premier League | Zamalek SC | 1-1 (1-1) | Al Ahly | N | U |
| 14.09.2014 | Super Cup | Al Ahly | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 28.06.2014 | Premier League | Al Ahly | 1-0 (1-0) | Zamalek SC | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.8% | 92.6% | 93.4% | 91.9% | 90.3% |
| 1 | 3.87 12.2% | 3.87 12.2% | 3.50 12.5% | 4.00 0.0% | 3.79 8.2% | 4.00 3.6% | 3.45 10.4% |
| X | 2.88 7.1% | 2.88 7.1% | 3.05 9.0% | 3.10 4.6% | 3.18 7.6% | 3.00 9.1% | 3.10 7.5% |
| 2 | 2.00 11.1% | 2.00 11.1% | 2.10 13.5% | 1.97 7.7% | 2.03 9.1% | 1.98 8.2% | 2.02 11.0% |
| 0-2 | 1.62 9.0% | 1.62 9.0% | 1.60 10.1% | 1.63 8.4% | 1.63 10.9% | 1.63 9.9% | 1.65 9.3% |
| 3+ | 2.11 11.6% | 2.11 11.6% | 2.15 11.4% | 2.15 12.0% | 2.17 15.4% | 2.15 13.2% | 2.08 11.8% |
| 4+ | 3.72 18.5% | 3.72 18.5% | 4.15 20.3% | 3.75 15.4% | - | 4.00 19.4% | 3.95 19.7% |
| GG | 1.86 5.1% | 1.86 5.1% | 1.95 8.3% | 1.92 5.5% | 1.96 9.5% | 1.95 6.6% | 1.91 6.7% |
| NG | 1.83 4.7% | 1.83 4.7% | 1.73 8.0% | 1.80 5.3% | 1.73 10.4% | 1.73 6.0% | 1.76 7.9% |
| I2+ | 2.95 9.7% | 2.95 9.7% | 3.25 12.1% | 3.00 10.3% | 3.25 13.6% | 3.20 10.3% | 3.15 10.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice