Zamalek SC 0 - 0 Al Ittihad — rezultat
21.08.2026 17:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Zamalek SC Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | Ceramica Cleopatra | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.05.2026 | USM Alger | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 09.05.2026 | USM Alger | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.05.2026 | Smouha SC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Al Ahly | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 27.04.2026 | Enppi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.04.2026 | Pyramids FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.04.2026 | CR Belouizdad | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.04.2026 | CR Belouizdad | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 05.04.2026 | AL Masry | A | 1-4 (1-2) | P | O |
Al Ittihad Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 | National Bank of Egypt | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 23.05.2026 | Ismaily SC | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 18.05.2026 | Ghazl El Mehalla | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.05.2026 | Al Shabab | A | 0-0 | I | U |
| 13.05.2026 | El Geish | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.05.2026 | Future FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.05.2026 | Petrojet | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 29.04.2026 | Wadi Degla | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 23.04.2026 | El Mokawloon | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Haras El Hodood | A | 2-2 (1-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03.2026 | Premier League | Zamalek SC | 1-0 (1-0) | Al Ittihad | P | U |
| 01.01.2026 | League Cup | Al Ittihad | 3-0 (2-0) | Zamalek SC | I | O |
| 29.12.2024 | Premier League | Zamalek SC | 2-0 (0-0) | Al Ittihad | P | U |
| 27.05.2024 | Premier League | Al Ittihad | 0-2 (0-1) | Zamalek SC | P | U |
| 11.04.2024 | Premier League | Zamalek SC | 3-0 (2-0) | Al Ittihad | P | O |
| 05.06.2023 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (1-0) | Al Ittihad | P | O |
| 11.01.2023 | Premier League | Al Ittihad | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 23.08.2022 | Premier League | Zamalek SC | 1-1 (0-1) | Al Ittihad | N | U |
| 19.04.2022 | Premier League | Al Ittihad | 0-2 (0-1) | Zamalek SC | P | U |
| 10.08.2021 | Premier League | Al Ittihad | 1-2 (0-0) | Zamalek SC | P | O |
| 07.02.2021 | Premier League | Zamalek SC | 2-0 (0-0) | Al Ittihad | P | U |
| 10.08.2020 | Premier League | Al Ittihad | 1-1 (0-1) | Zamalek SC | N | U |
| 23.09.2019 | Premier League | Zamalek SC | 1-0 (1-0) | Al Ittihad | P | U |
| 05.01.2019 | Premier League | Al Ittihad | 1-3 (1-2) | Zamalek SC | P | O |
| 04.08.2018 | Premier League | Zamalek SC | 5-1 (3-0) | Al Ittihad | P | O |
| 12.04.2018 | Premier League | Zamalek SC | 1-2 (1-0) | Al Ittihad | I | O |
| 20.12.2017 | Premier League | Al Ittihad | 0-2 (0-1) | Zamalek SC | P | U |
| 06.07.2017 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (0-0) | Al Ittihad | P | O |
| 17.12.2016 | Premier League | Al Ittihad | 0-2 (0-0) | Zamalek SC | P | U |
| 16.05.2016 | Premier League | Al Ittihad | 0-1 (0-1) | Zamalek SC | P | U |
| 22.02.2016 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (2-1) | Al Ittihad | P | O |
| 23.04.2015 | Premier League | Zamalek SC | 2-0 (1-0) | Al Ittihad | P | U |
| 30.10.2014 | Premier League | Al Ittihad | 0-1 (0-0) | Zamalek SC | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.8% | 91.9% | 93.5% | 91.7% | 90.4% |
| 1 | 1.31 12.7% | 1.33 11.3% | 1.38 11.0% | 1.37 9.9% | 1.38 10.4% | 1.38 9.8% | 1.37 12.2% |
| X | 4.25 21.4% | 4.15 18.6% | 4.10 15.5% | 4.35 24.3% | 4.25 17.1% | 4.00 9.6% | 4.00 17.6% |
| 2 | 9.85 45.3% | 9.30 37.2% | 8.25 35.2% | 7.80 30.0% | 9.10 30.9% | 8.65 40.7% | 7.95 38.3% |
| 0-2 | 1.74 10.8% | 1.73 10.2% | 1.73 6.1% | 1.73 10.9% | 1.76 11.4% | 1.70 8.3% | 1.73 10.2% |
| 3+ | 1.98 12.0% | 1.99 11.6% | 1.98 7.9% | 2.00 11.9% | 1.96 12.9% | 2.05 8.9% | 1.97 11.3% |
| 4+ | 3.34 20.5% | 3.42 18.6% | 3.60 11.1% | 3.50 16.7% | 3.58 18.5% | 3.75 11.8% | 3.60 16.3% |
| GG | 2.40 4.3% | 2.38 3.5% | 2.40 6.7% | 2.37 0.9% | 2.45 0.0% | 2.40 9.1% | 2.45 5.6% |
| NG | 1.50 2.6% | 1.51 1.9% | 1.48 3.3% | 1.52 0.0% | 1.48 0.0% | 1.49 5.1% | 1.47 2.0% |
| I2+ | 2.91 12.3% | 2.96 10.8% | 3.00 6.3% | 2.77 12.1% | 2.98 11.6% | 3.10 7.5% | 2.95 11.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice