Zamalek SC 2 - 1 Petrojet — rezultat
31.08.2026 17:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Zamalek SC Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | National Bank of Egypt | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 21.08.2026 | Al Ittihad | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.05.2026 | Ceramica Cleopatra | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.05.2026 | USM Alger | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 09.05.2026 | USM Alger | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.05.2026 | Smouha SC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Al Ahly | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 27.04.2026 | Enppi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.04.2026 | Pyramids FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.04.2026 | CR Belouizdad | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Petrojet Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | El Geish | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Asyut Petrol | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.05.2026 | El Gouna FC | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 23.05.2026 | Haras El Hodood | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 17.05.2026 | Future FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 13.05.2026 | National Bank of Egypt | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 08.05.2026 | Wadi Degla | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 04.05.2026 | Al Ittihad | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.04.2026 | Ismaily SC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 23.04.2026 | Ghazl El Mehalla | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2026 | Premier League | Zamalek SC | 2-0 (2-0) | Petrojet | P | U |
| 24.05.2025 | Premier League | Petrojet | 1-3 (1-1) | Zamalek SC | P | O |
| 23.03.2025 | League Cup | Petrojet | 2-1 (0-0) | Zamalek SC | I | O |
| 16.02.2025 | Premier League | Zamalek SC | 1-1 (0-0) | Petrojet | N | U |
| 28.12.2018 | Premier League | Zamalek SC | 2-0 (1-0) | Petrojet | P | U |
| 31.07.2018 | Premier League | Petrojet | 0-0 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 19.02.2018 | Premier League | Petrojet | 1-3 (0-3) | Zamalek SC | P | O |
| 03.11.2017 | Premier League | Zamalek SC | 3-0 (2-0) | Petrojet | P | O |
| 27.06.2017 | Premier League | Petrojet | 0-2 (0-2) | Zamalek SC | P | U |
| 13.12.2016 | Premier League | Zamalek SC | 1-0 (0-0) | Petrojet | P | U |
| 12.05.2016 | Premier League | Zamalek SC | 2-0 (1-0) | Petrojet | P | U |
| 28.12.2015 | Premier League | Petrojet | 1-1 (1-0) | Zamalek SC | N | U |
| 20.06.2015 | Premier League | Petrojet | 1-1 (0-0) | Zamalek SC | N | U |
| 03.01.2015 | Premier League | Zamalek SC | 2-1 (1-1) | Petrojet | P | O |
| 07.07.2014 | Premier League | Zamalek SC | 2-0 (1-0) | Petrojet | P | U |
| 22.04.2014 | Premier League | Petrojet | 4-2 (1-1) | Zamalek SC | I | O |
| 02.02.2014 | Premier League | Zamalek SC | 2-2 (1-1) | Petrojet | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.0% | 91.9% | 93.4% | 91.8% | 90.1% |
| 1 | 1.47 12.0% | 1.47 12.0% | 1.50 11.8% | 1.48 11.4% | 1.51 12.2% | 1.47 10.9% | 1.48 12.4% |
| X | 3.76 11.2% | 3.76 11.2% | 3.95 19.7% | 4.20 20.0% | 4.04 19.9% | 3.75 11.9% | 3.85 18.5% |
| 2 | 6.51 33.4% | 6.51 33.4% | 6.00 21.2% | 5.75 15.0% | 6.20 20.4% | 7.00 29.6% | 5.75 21.1% |
| 0-2 | 1.93 14.9% | 1.93 14.9% | 1.98 17.9% | 2.00 17.0% | 1.99 17.8% | 2.00 16.3% | 1.97 17.3% |
| 3+ | 1.78 13.6% | 1.78 13.6% | 1.73 15.6% | 1.73 14.4% | 1.74 15.5% | 1.73 13.5% | 1.73 15.2% |
| 4+ | 2.81 19.7% | 2.81 19.7% | 2.95 22.4% | 2.80 20.0% | 2.96 22.7% | 2.85 20.8% | 2.95 22.4% |
| GG | 1.86 4.6% | 1.86 4.6% | 1.90 5.0% | 1.87 5.1% | 1.91 5.4% | 1.90 5.0% | 1.90 5.9% |
| NG | 1.83 5.2% | 1.83 5.2% | 1.78 6.0% | 1.83 5.2% | 1.78 5.3% | 1.77 4.7% | 1.76 4.8% |
| I2+ | 2.59 12.5% | 2.59 12.5% | 2.65 14.5% | 2.45 13.1% | 2.66 13.9% | 2.65 13.1% | 2.65 14.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice