Burnley 2 - 2 West Ham — rezultat
Mečevi iz lige Engleska - Championship
Tabele Engleska - Championship
Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea | 10 | 7 | 2 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.3 | 23 |
| 2 | Middlesbrough | 10 | 6 | 3 | 1 | 20 | 14 | 6 | 3.4 | 21 |
| 3 | Birmingham | 10 | 4 | 5 | 1 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 17 |
| 4 | West Brom | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 10 | 2 | 2.2 | 17 |
| 5 | West Ham | 9 | 4 | 4 | 1 | 23 | 12 | 11 | 3.9 | 16 |
| 6 | Stoke City | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 16 | 1 | 3.3 | 16 |
| 7 | Blackburn | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 13 | 2 | 2.8 | 15 |
| 8 | QPR | 9 | 3 | 5 | 1 | 11 | 8 | 3 | 2.1 | 14 |
| 9 | Wolves | 9 | 4 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3.3 | 14 |
| 10 | Millwall | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | 16 | 0 | 3.2 | 14 |
| 11 | Bristol City | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 14 | -2 | 2.6 | 14 |
| 12 | Charlton | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 13 | Southampton | 9 | 5 | 2 | 2 | 20 | 10 | 10 | 3.3 | 13* |
| 14 | Bolton | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 18 | -3 | 3.3 | 13 |
| 15 | Sheffield Utd | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.6 | 12 |
| 16 | Lincoln | 9 | 3 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2 | 11 |
| 17 | Wrexham | 10 | 2 | 5 | 3 | 11 | 15 | -4 | 2.6 | 11 |
| 18 | Cardiff | 10 | 2 | 4 | 4 | 16 | 15 | 1 | 3.1 | 10 |
| 19 | Norwich | 9 | 3 | 0 | 6 | 17 | 19 | -2 | 4 | 9 |
| 20 | Portsmouth | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2.5 | 8 |
| 21 | Burnley | 10 | 1 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 3.4 | 8 |
| 22 | Watford | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 19 | -11 | 2.7 | 8 |
| 23 | Derby | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.6 | 6 |
| 24 | Preston | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 4 |
* Southampton: −4 boda — EFL sankcija "Spygate" (snimanje treninga; zalba odbijena 05/2026) - Southampton
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 4 | 12 | 4 | 15 |
| 2 | Middlesbrough | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 7 | 5 | 3.8 | 13 |
| 3 | Swansea | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 11 |
| 4 | West Ham | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 4 | 10 |
| 5 | Cardiff | 5 | 2 | 3 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3.6 | 9 |
| 6 | Stoke City | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 7 | Blackburn | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 8 | Charlton | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.2 | 9 |
| 9 | West Brom | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 10 | Birmingham | 5 | 1 | 4 | 0 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 7 |
| 11 | Millwall | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 3 | 7 |
| 12 | Wolves | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 13 | Sheffield Utd | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 14 | Watford | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 7 |
| 15 | Norwich | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 4.5 | 6 |
| 16 | Bolton | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 17 | Bristol City | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 6 |
| 18 | QPR | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 19 | Wrexham | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 20 | Burnley | 5 | 0 | 4 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3 | 4 |
| 21 | Portsmouth | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 22 | Preston | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 3 |
| 23 | Lincoln | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 24 | Derby | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 2 | Birmingham | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 3 | QPR | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 4 | West Brom | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 9 |
| 5 | Lincoln | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 9 |
| 6 | Middlesbrough | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 8 |
| 7 | Bristol City | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 8 |
| 8 | Wolves | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 9 | Bolton | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 7 |
| 10 | Stoke City | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 7 |
| 11 | Millwall | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 7 |
| 12 | West Ham | 4 | 1 | 3 | 0 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 13 | Blackburn | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 14 | Wrexham | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 6 |
| 15 | Sheffield Utd | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 16 | Charlton | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 17 | Portsmouth | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 4 |
| 18 | Derby | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 19 | Burnley | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 11 | -3 | 3.8 | 4 |
| 20 | Norwich | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 3 |
| 21 | Southampton | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 22 | Cardiff | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 1 |
| 23 | Preston | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 11 | -7 | 3 | 1 |
| 24 | Watford | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 10 | -8 | 2.4 | 1 |
Forma i statistika timova
Burnley Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Notts County | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.05.2026 | Wolves | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.05.2026 | Arsenal | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.05.2026 | Aston Villa | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.05.2026 | Leeds | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 22.04.2026 | Manchester City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 19.04.2026 | Nottingham Forest | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Brighton | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 21.03.2026 | Fulham | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Bournemouth | H | 0-0 (0-0) | N | U |
West Ham Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Portsmouth | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 24.05.2026 | Leeds | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 17.05.2026 | Newcastle | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Arsenal | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Brentford | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Everton | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 20.04.2026 | Crystal Palace | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.04.2026 | Wolves | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Leeds | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 22.03.2026 | Aston Villa | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | Premier League | Burnley | 0-2 (0-2) | West Ham | I | U |
| 08.11.2025 | Premier League | West Ham | 3-2 (1-1) | Burnley | I | O |
| 10.03.2024 | Premier League | West Ham | 2-2 (0-2) | Burnley | N | O |
| 25.11.2023 | Premier League | Burnley | 1-2 (0-0) | West Ham | I | O |
| 17.04.2022 | Premier League | West Ham | 1-1 (0-1) | Burnley | N | U |
| 12.12.2021 | Premier League | Burnley | 0-0 (0-0) | West Ham | N | U |
| 03.05.2021 | Premier League | Burnley | 1-2 (1-2) | West Ham | I | O |
| 16.01.2021 | Premier League | West Ham | 1-0 (1-0) | Burnley | I | U |
| 08.07.2020 | Premier League | West Ham | 0-1 (0-1) | Burnley | P | U |
| 09.11.2019 | Premier League | Burnley | 3-0 (2-0) | West Ham | P | O |
| 30.12.2018 | Premier League | Burnley | 2-0 (2-0) | West Ham | P | U |
| 03.11.2018 | Premier League | West Ham | 4-2 (1-1) | Burnley | I | O |
| 10.03.2018 | Premier League | West Ham | 0-3 (0-0) | Burnley | P | O |
| 14.10.2017 | Premier League | Burnley | 1-1 (0-1) | West Ham | N | U |
| 21.05.2017 | Premier League | Burnley | 1-2 (1-1) | West Ham | I | O |
| 14.12.2016 | Premier League | West Ham | 1-0 (1-0) | Burnley | I | U |
| 02.05.2015 | Premier League | West Ham | 1-0 (1-0) | Burnley | I | U |
| 18.10.2014 | Premier League | Burnley | 1-3 (0-0) | West Ham | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.9% | 94.9% | 95.3% | 95.4% | 95.2% |
| 1 | 2.99 2.4% | 2.99 3.1% | 3.00 7.1% | 3.00 6.4% | 3.02 0.7% | 2.95 1.7% | 3.15 16.7% |
| X | 3.40 3.4% | 3.40 2.9% | 3.35 1.5% | 3.45 0.0% | 3.50 5.1% | 3.65 4.3% | 3.40 3.0% |
| 2 | 2.28 2.6% | 2.28 1.7% | 2.25 4.3% | 2.32 3.1% | 2.31 4.1% | 2.30 4.2% | 2.28 0.9% |
| 0-2 | 2.03 3.3% | 2.03 3.3% | 2.00 4.8% | 2.00 2.4% | 2.05 2.8% | 2.05 3.3% | 2.05 0.5% |
| 3+ | 1.76 1.7% | 1.76 1.7% | 1.75 4.2% | 1.73 2.4% | 1.75 2.9% | 1.78 2.9% | 1.78 6.0% |
| 4+ | 2.72 1.4% | 2.72 1.1% | 2.95 5.4% | 2.77 2.6% | 2.94 3.9% | 3.00 5.3% | 3.00 7.1% |
| GG | 1.59 0.0% | 1.59 1.3% | 1.63 3.2% | 1.61 0.6% | 1.63 1.9% | 1.64 0.0% | 1.66 5.7% |
| NG | 2.21 6.4% | 2.21 5.2% | 2.20 2.2% | 2.17 1.4% | 2.24 1.8% | 2.20 2.2% | 2.22 0.0% |
| I2+ | 2.56 1.2% | 2.56 2.4% | 2.65 1.9% | 2.52 2.0% | 2.66 2.3% | 2.75 3.8% | 2.70 5.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice