Stoke City 1 - 2 Swansea — rezultat
15.08.2026 14:00 • Engleska - Championship
Mečevi iz lige Engleska - Championship
Tabele Engleska - Championship
Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea | 10 | 7 | 2 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.3 | 23 |
| 2 | Middlesbrough | 10 | 6 | 3 | 1 | 20 | 14 | 6 | 3.4 | 21 |
| 3 | Birmingham | 10 | 4 | 5 | 1 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 17 |
| 4 | West Brom | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 10 | 2 | 2.2 | 17 |
| 5 | West Ham | 9 | 4 | 4 | 1 | 23 | 12 | 11 | 3.9 | 16 |
| 6 | Stoke City | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 16 | 1 | 3.3 | 16 |
| 7 | Blackburn | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 13 | 2 | 2.8 | 15 |
| 8 | QPR | 9 | 3 | 5 | 1 | 11 | 8 | 3 | 2.1 | 14 |
| 9 | Wolves | 9 | 4 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3.3 | 14 |
| 10 | Millwall | 10 | 4 | 2 | 4 | 16 | 16 | 0 | 3.2 | 14 |
| 11 | Bristol City | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 14 | -2 | 2.6 | 14 |
| 12 | Charlton | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 13 | Southampton | 9 | 5 | 2 | 2 | 20 | 10 | 10 | 3.3 | 13* |
| 14 | Bolton | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 18 | -3 | 3.3 | 13 |
| 15 | Sheffield Utd | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 11 | 1 | 2.6 | 12 |
| 16 | Lincoln | 9 | 3 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2 | 11 |
| 17 | Wrexham | 10 | 2 | 5 | 3 | 11 | 15 | -4 | 2.6 | 11 |
| 18 | Cardiff | 10 | 2 | 4 | 4 | 16 | 15 | 1 | 3.1 | 10 |
| 19 | Norwich | 9 | 3 | 0 | 6 | 17 | 19 | -2 | 4 | 9 |
| 20 | Portsmouth | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 11 | -2 | 2.5 | 8 |
| 21 | Burnley | 10 | 1 | 5 | 4 | 15 | 19 | -4 | 3.4 | 8 |
| 22 | Watford | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 19 | -11 | 2.7 | 8 |
| 23 | Derby | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 15 | -7 | 2.6 | 6 |
| 24 | Preston | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 4 |
* Southampton: −4 boda — EFL sankcija "Spygate" (snimanje treninga; zalba odbijena 05/2026) - Southampton
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | 4 | 12 | 4 | 15 |
| 2 | Middlesbrough | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 7 | 5 | 3.8 | 13 |
| 3 | Swansea | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 11 |
| 4 | West Ham | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 4 | 10 |
| 5 | Cardiff | 5 | 2 | 3 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3.6 | 9 |
| 6 | Stoke City | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 7 | Blackburn | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 8 | Charlton | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.2 | 9 |
| 9 | West Brom | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 10 | Birmingham | 5 | 1 | 4 | 0 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 7 |
| 11 | Millwall | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 3 | 7 |
| 12 | Wolves | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 13 | Sheffield Utd | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 7 |
| 14 | Watford | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 7 |
| 15 | Norwich | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 4.5 | 6 |
| 16 | Bolton | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 17 | Bristol City | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 6 |
| 18 | QPR | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 19 | Wrexham | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 20 | Burnley | 5 | 0 | 4 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3 | 4 |
| 21 | Portsmouth | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 22 | Preston | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 3 |
| 23 | Lincoln | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 24 | Derby | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 2 | Birmingham | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 3 | QPR | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 4 | West Brom | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 9 |
| 5 | Lincoln | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 9 |
| 6 | Middlesbrough | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 8 |
| 7 | Bristol City | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 8 |
| 8 | Wolves | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 9 | Bolton | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 7 |
| 10 | Stoke City | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 7 |
| 11 | Millwall | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 7 |
| 12 | West Ham | 4 | 1 | 3 | 0 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 13 | Blackburn | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 6 |
| 14 | Wrexham | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 6 |
| 15 | Sheffield Utd | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 16 | Charlton | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 5 |
| 17 | Portsmouth | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 4 |
| 18 | Derby | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 19 | Burnley | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 11 | -3 | 3.8 | 4 |
| 20 | Norwich | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 3 |
| 21 | Southampton | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 2 |
| 22 | Cardiff | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 1 |
| 23 | Preston | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 11 | -7 | 3 | 1 |
| 24 | Watford | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 10 | -8 | 2.4 | 1 |
Forma i statistika timova
Stoke City Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | Oldham | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Bristol City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Portsmouth | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 21.04.2026 | Millwall | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Wrexham | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Blackburn | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Derby | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 03.04.2026 | Sheffield Wednesday | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 20.03.2026 | Preston | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Watford | H | 3-1 (1-0) | P | O |
Swansea Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | llanelli AFC | H | 0-0 | I | U |
| 09.08.2026 | Baglan Dragons | A | 0-0 | I | U |
| 08.08.2026 | Birmingham | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 02.05.2026 | Charlton | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Norwich | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.04.2026 | QPR | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Southampton | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Leicester | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Middlesbrough | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 03.04.2026 | Sheffield Utd | A | 3-3 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Championship | Swansea | 2-0 (0-0) | Stoke City | I | U |
| 13.12.2025 | Championship | Stoke City | 2-1 (1-0) | Swansea | P | O |
| 15.02.2025 | Championship | Stoke City | 3-1 (0-0) | Swansea | P | O |
| 05.10.2024 | Championship | Swansea | 0-0 (0-0) | Stoke City | N | U |
| 10.04.2024 | Championship | Swansea | 3-0 (1-0) | Stoke City | I | O |
| 12.12.2023 | Championship | Stoke City | 1-1 (0-0) | Swansea | N | U |
| 21.02.2023 | Championship | Swansea | 1-3 (1-2) | Stoke City | P | O |
| 31.08.2022 | Championship | Stoke City | 1-1 (0-1) | Swansea | N | U |
| 08.02.2022 | Championship | Stoke City | 3-0 (0-0) | Swansea | P | O |
| 17.08.2021 | Championship | Swansea | 1-3 (0-1) | Stoke City | P | O |
| 03.03.2021 | Championship | Stoke City | 1-2 (1-1) | Swansea | I | O |
| 27.10.2020 | Championship | Swansea | 2-0 (1-0) | Stoke City | I | U |
| 25.01.2020 | Championship | Stoke City | 2-0 (0-0) | Swansea | P | U |
| 05.10.2019 | Championship | Swansea | 1-2 (1-1) | Stoke City | P | O |
| 09.04.2019 | Championship | Swansea | 3-1 (2-1) | Stoke City | I | O |
| 18.09.2018 | Championship | Stoke City | 1-0 (0-0) | Swansea | P | U |
| 13.05.2018 | Premier League | Swansea | 1-2 (1-2) | Stoke City | P | O |
| 02.12.2017 | Premier League | Stoke City | 2-1 (2-1) | Swansea | P | O |
| 22.04.2017 | Premier League | Swansea | 2-0 (1-0) | Stoke City | I | U |
| 31.10.2016 | Premier League | Stoke City | 3-1 (1-1) | Swansea | P | O |
| 02.04.2016 | Premier League | Stoke City | 2-2 (1-0) | Swansea | N | O |
| 19.10.2015 | Premier League | Swansea | 0-1 (0-1) | Stoke City | P | U |
| 02.05.2015 | Premier League | Swansea | 2-0 (0-0) | Stoke City | I | U |
| 19.10.2014 | Premier League | Stoke City | 2-1 (1-1) | Swansea | P | O |
| 12.02.2014 | Premier League | Stoke City | 1-1 (1-0) | Swansea | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.6% | 93.0% | 95.0% | 95.3% | 95.2% | 94.8% |
| 1 | 2.34 3.7% | 2.27 6.2% | 2.25 4.3% | 2.32 2.2% | 2.24 4.3% | 2.35 2.1% | 2.30 0.9% |
| X | 3.28 1.9% | 3.30 3.1% | 3.25 1.6% | 3.35 6.3% | 3.45 3.9% | 3.25 3.0% | 3.25 6.6% |
| 2 | 2.98 1.3% | 3.08 2.7% | 3.10 5.1% | 3.10 3.3% | 3.19 2.9% | 3.15 5.0% | 3.20 12.3% |
| 0-2 | 1.82 5.8% | 1.83 7.6% | 1.75 1.2% | 1.77 5.4% | 1.85 6.3% | 1.84 5.7% | 1.86 9.4% |
| 3+ | 1.95 7.6% | 1.94 6.7% | 2.00 2.4% | 1.95 4.9% | 1.92 6.8% | 1.98 5.7% | 1.95 2.5% |
| 4+ | 3.24 12.9% | 3.18 9.1% | 3.65 2.7% | 3.25 11.0% | 3.44 9.5% | 3.55 6.6% | 3.50 5.4% |
| GG | 1.72 8.5% | 1.72 6.5% | 1.80 1.6% | 1.73 5.5% | 1.76 4.3% | 1.78 3.8% | 1.78 1.1% |
| NG | 2.01 4.7% | 2.01 6.9% | 1.95 1.0% | 2.00 7.0% | 2.04 5.2% | 2.00 2.6% | 2.05 8.5% |
| I2+ | 2.85 7.5% | 2.81 3.1% | 3.00 3.2% | 2.77 7.7% | 2.93 5.5% | 3.00 4.8% | 3.00 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice