Accrington ST 1 - 1 Salford City — rezultat
06.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Accrington ST Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Cheltenham | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 26.09.2026 | Swindon Town | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.09.2026 | Sunderland U21 | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 19.09.2026 | Newport County | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Barnet | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Crawley Town | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Grimsby | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Walsall | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Exeter City | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Colchester | H | 2-2 (2-1) | N | O |
Salford City Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Fleetwood Town | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.09.2026 | Oldham | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 22.09.2026 | Sheffield Wednesday | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Swindon Town | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Rotherham | A | 3-3 (2-2) | N | O |
| 05.09.2026 | Port Vale | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 01.09.2026 | Newport County | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Shrewsbury | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Chesterfield | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Barnet | A | 3-1 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.02.2026 | League Two | Accrington ST | 1-0 (1-0) | Salford City | P | U |
| 16.08.2025 | League Two | Salford City | 2-1 (2-0) | Accrington ST | I | O |
| 18.04.2025 | League Two | Salford City | 1-2 (0-1) | Accrington ST | P | O |
| 21.12.2024 | League Two | Accrington ST | 0-2 (0-0) | Salford City | I | U |
| 01.01.2024 | League Two | Accrington ST | 3-0 (3-0) | Salford City | P | O |
| 26.08.2023 | League Two | Salford City | 1-2 (0-2) | Accrington ST | P | O |
| 20.09.2022 | EFL Trophy | Salford City | 0-0 (0-0) | Accrington ST | N | U |
| 21.01.2020 | EFL Trophy | Salford City | 2-1 (1-1) | Accrington ST | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.7% | 92.3% | 91.9% | 92.7% | 91.9% |
| 1 | 3.50 8.7% | 3.50 8.0% | 3.45 3.0% | 3.70 12.1% | 3.35 3.4% | 3.80 8.6% | 3.50 6.1% |
| X | 3.78 6.0% | 3.78 6.7% | 3.85 4.1% | 3.75 7.1% | 3.79 1.9% | 3.75 2.7% | 3.90 4.0% |
| 2 | 1.82 9.9% | 1.82 9.9% | 1.85 4.1% | 1.83 9.4% | 1.90 2.6% | 1.82 5.2% | 1.83 5.2% |
| 0-2 | 2.30 2.2% | 2.30 2.2% | 2.45 6.5% | 2.37 14.5% | 2.36 0.0% | 2.37 0.9% | 2.45 10.4% |
| 3+ | 1.49 9.1% | 1.49 9.1% | 1.48 4.5% | 1.52 9.5% | 1.52 0.0% | 1.52 0.7% | 1.49 5.7% |
| 4+ | 2.32 5.7% | 2.32 5.7% | 2.30 6.1% | 2.27 14.3% | 2.28 0.4% | 2.30 2.1% | 2.28 8.8% |
| GG | 1.48 3.9% | 1.48 3.9% | 1.45 3.3% | 1.51 5.6% | 1.46 2.0% | 1.47 0.7% | 1.47 3.9% |
| NG | 2.45 7.0% | 2.45 7.0% | 2.50 4.2% | 2.37 7.7% | 2.52 3.3% | 2.50 0.0% | 2.50 6.4% |
| I2+ | 2.19 8.0% | 2.19 8.0% | 2.25 2.2% | 2.20 10.2% | 2.23 2.2% | 2.25 2.2% | 2.22 6.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice