AFC Wimbledon 0 - 0 Barnet — rezultat
06.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
AFC Wimbledon Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Stevenage | H | 0-0 | I | U |
| 26.09.2026 | Cambridge United | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.09.2026 | Milton Keynes Dons | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Doncaster | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.09.2026 | Bromley | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.09.2026 | Burton Albion | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 30.08.2026 | Wigan | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.08.2026 | Fulham | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Reading | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.08.2026 | Leyton Orient | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Barnet Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | York | H | 0-0 | I | U |
| 26.09.2026 | Crawley Town | A | 0-0 | I | U |
| 19.09.2026 | Fleetwood Town | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Accrington ST | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Chesterfield | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.09.2026 | Exeter City | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Cheltenham | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 22.08.2026 | Shrewsbury | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 18.08.2026 | Arsenal U21 | H | 5-1 (3-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Salford City | H | 3-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2017 | EFL Trophy | Barnet | 3-4 (2-2) | AFC Wimbledon | P | O |
| 20.02.2016 | League Two | Barnet | 1-2 (0-0) | AFC Wimbledon | P | O |
| 03.10.2015 | League Two | AFC Wimbledon | 2-0 (1-0) | Barnet | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.9% | 92.7% | 91.8% | 92.5% | 91.8% |
| 1 | 1.88 20.0% | 1.88 20.0% | 1.90 20.2% | 2.35 2.2% | 1.90 20.2% | 2.35 2.2% | 1.87 22.1% |
| X | 3.78 3.6% | 3.78 3.6% | 3.80 7.0% | 3.45 2.8% | 3.80 7.0% | 3.50 4.1% | 3.90 13.0% |
| 2 | 3.30 23.1% | 3.30 23.1% | 3.35 28.8% | 2.75 0.0% | 3.34 29.5% | 2.70 0.0% | 3.35 28.8% |
| 0-2 | 2.35 7.3% | 2.35 7.3% | 2.50 11.1% | 2.25 6.1% | 2.36 4.9% | 2.26 0.4% | 2.47 17.6% |
| 3+ | 1.47 12.0% | 1.47 12.0% | 1.48 6.3% | 1.57 4.3% | 1.52 3.2% | 1.57 0.6% | 1.47 10.9% |
| 4+ | 2.27 10.6% | 2.27 10.6% | 2.25 10.0% | 2.37 7.8% | 2.25 3.7% | 2.45 2.0% | 2.25 16.7% |
| GG | 1.46 5.2% | 1.46 5.2% | 1.45 3.3% | 1.49 3.9% | 1.45 2.7% | 1.47 3.3% | 1.45 6.5% |
| NG | 2.50 9.2% | 2.50 9.2% | 2.55 6.3% | 2.45 6.5% | 2.55 5.8% | 2.50 6.4% | 2.55 11.8% |
| I2+ | 2.16 10.7% | 2.16 10.7% | 2.20 6.4% | 2.25 5.1% | 2.21 6.4% | 2.35 0.0% | 2.22 11.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice