Cambridge United 2 - 1 Northampton — rezultat
06.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Cambridge United Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | AFC Wimbledon | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 22.09.2026 | Gillingham | A | 1-4 (1-2) | P | O |
| 19.09.2026 | Oxford United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Reading | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Burton Albion | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.09.2026 | Bradford | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Huddersfield | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Millwall | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.08.2026 | Bromley | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Wigan | H | 3-2 (2-0) | P | O |
Northampton Gost
- Dao
- 0.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Oldham | H | 0-0 | I | U |
| 26.09.2026 | Port Vale | A | 0-0 | I | U |
| 19.09.2026 | Rotherham | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Shrewsbury | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Newport County | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 01.09.2026 | Crawley Town | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Gillingham | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.08.2026 | Crewe | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.08.2026 | Brighton U21 | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 15.08.2026 | Swindon Town | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2025 | League One | Cambridge United | 1-1 (0-1) | Northampton | N | U |
| 23.11.2024 | League One | Northampton | 0-0 (0-0) | Cambridge United | N | U |
| 09.03.2024 | League One | Cambridge United | 1-1 (1-0) | Northampton | N | U |
| 25.11.2023 | League One | Northampton | 2-1 (0-0) | Cambridge United | I | O |
| 20.09.2022 | EFL Trophy | Northampton | 0-2 (0-0) | Cambridge United | P | U |
| 16.11.2021 | FA Cup | Cambridge United | 3-1 (2-0) | Northampton | P | O |
| 06.11.2021 | FA Cup | Northampton | 2-2 (2-1) | Cambridge United | N | O |
| 21.03.2020 | League Two | Cambridge United | 0-0 | Northampton | N | U |
| 26.10.2019 | League Two | Northampton | 2-0 (2-0) | Cambridge United | I | U |
| 08.10.2019 | EFL Trophy | Cambridge United | 0-1 (0-1) | Northampton | I | U |
| 19.01.2019 | League Two | Cambridge United | 3-2 (1-1) | Northampton | P | O |
| 04.12.2018 | EFL Trophy | Cambridge United | 1-1 (1-0) | Northampton | N | U |
| 18.08.2018 | League Two | Northampton | 2-2 (0-0) | Cambridge United | N | O |
| 29.08.2017 | EFL Trophy | Northampton | 1-1 (1-1) | Cambridge United | N | U |
| 12.03.2016 | League Two | Northampton | 1-1 (0-0) | Cambridge United | N | U |
| 17.10.2015 | League Two | Cambridge United | 2-1 (1-0) | Northampton | P | O |
| 06.04.2015 | League Two | Northampton | 0-1 (0-1) | Cambridge United | P | U |
| 14.11.2014 | League Two | Cambridge United | 2-1 (0-0) | Northampton | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.6% | 92.2% | 91.8% | 92.7% | 91.6% |
| 1 | 1.69 2.9% | 1.69 3.4% | 1.78 1.1% | 1.76 1.7% | 1.79 0.6% | 1.75 1.7% | 1.77 0.6% |
| X | 3.70 11.1% | 3.70 11.7% | 3.65 0.0% | 3.75 0.0% | 3.65 0.3% | 3.75 0.0% | 3.75 2.6% |
| 2 | 4.22 1.0% | 4.22 0.5% | 3.90 0.0% | 4.00 4.8% | 3.89 0.3% | 4.15 3.8% | 3.85 1.3% |
| 0-2 | 2.14 0.0% | 2.14 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 4.9% | 2.15 0.5% | 2.14 1.9% | 2.15 0.0% |
| 3+ | 1.63 4.1% | 1.63 4.1% | 1.63 0.0% | 1.62 4.7% | 1.62 0.6% | 1.63 1.2% | 1.62 0.6% |
| 4+ | 2.49 4.6% | 2.49 4.6% | 2.65 0.0% | 2.52 6.7% | - | 2.60 1.9% | 2.65 0.0% |
| GG | 1.60 1.2% | 1.60 1.2% | 1.60 0.0% | 1.60 5.3% | 1.59 0.6% | 1.65 0.6% | 1.60 0.0% |
| NG | 2.18 1.9% | 2.18 1.9% | 2.20 0.0% | 2.20 7.3% | 2.19 0.5% | 2.10 0.0% | 2.20 0.9% |
| I2+ | 2.41 0.8% | 2.41 0.8% | 2.45 2.0% | 2.35 2.9% | 2.46 0.4% | 2.50 0.0% | 2.47 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice