Cheltenham 2 - 2 Exeter City — rezultat
22.09.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Cheltenham Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Colchester | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Crawley Town | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Grimsby | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 01.09.2026 | York | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Barnet | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 22.08.2026 | Swindon Town | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Rotherham | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Charlton | H | 1-3 (0-3) | I | O |
| 02.05.2026 | Colchester | H | 1-4 (0-3) | I | O |
| 25.04.2026 | Bristol Rovers | A | 4-0 (2-0) | I | O |
Exeter City Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Tranmere | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Port Vale | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Tottenham Hotspur U21 | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Walsall | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.09.2026 | Barnet | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | York | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Accrington ST | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Grimsby | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.08.2026 | Plymouth | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Bradford | H | 1-2 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2025 | League Cup | Cheltenham | 2-0 (1-0) | Exeter City | P | U |
| 01.04.2024 | League One | Cheltenham | 1-2 (0-0) | Exeter City | I | O |
| 16.09.2023 | League One | Exeter City | 1-0 (0-0) | Cheltenham | I | U |
| 18.03.2023 | League One | Cheltenham | 3-1 (1-0) | Exeter City | P | O |
| 20.08.2022 | League One | Exeter City | 0-1 (0-0) | Cheltenham | P | U |
| 09.08.2022 | League Cup | Cheltenham | 0-7 (0-5) | Exeter City | I | O |
| 05.10.2021 | EFL Trophy | Cheltenham | 2-2 (1-2) | Exeter City | N | O |
| 13.03.2021 | League Two | Exeter City | 0-1 (0-0) | Cheltenham | P | U |
| 05.12.2020 | League Two | Cheltenham | 5-3 (3-1) | Exeter City | P | O |
| 04.04.2020 | League Two | Cheltenham | 0-0 | Exeter City | N | U |
| 16.11.2019 | League Two | Exeter City | 0-0 (0-0) | Cheltenham | N | U |
| 03.09.2019 | EFL Trophy | Exeter City | 1-0 (1-0) | Cheltenham | I | U |
| 06.04.2019 | League Two | Cheltenham | 1-1 (0-1) | Exeter City | N | U |
| 22.09.2018 | League Two | Exeter City | 3-1 (0-1) | Cheltenham | I | O |
| 02.04.2018 | League Two | Exeter City | 2-1 (1-1) | Cheltenham | I | O |
| 26.08.2017 | League Two | Cheltenham | 3-4 (2-2) | Exeter City | I | O |
| 14.03.2017 | League Two | Exeter City | 3-0 (1-0) | Cheltenham | I | O |
| 10.12.2016 | League Two | Cheltenham | 1-3 (0-0) | Exeter City | I | O |
| 21.03.2015 | League Two | Cheltenham | 1-2 (0-1) | Exeter City | I | O |
| 26.12.2014 | League Two | Exeter City | 1-0 (0-0) | Cheltenham | I | U |
| 12.04.2014 | League Two | Exeter City | 1-1 (1-1) | Cheltenham | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.0% | 90.0% | 91.4% | 92.7% | 91.8% | 91.8% | 91.4% |
| 1 | 2.51 3.3% | 2.47 1.6% | 2.50 2.0% | 2.57 7.1% | 2.55 3.7% | 2.50 4.2% | 2.50 2.0% |
| X | 3.22 3.6% | 3.22 3.6% | 3.40 4.2% | 3.45 5.5% | 3.42 3.7% | 3.45 5.5% | 3.40 4.2% |
| 2 | 2.49 0.4% | 2.53 1.2% | 2.50 0.0% | 2.50 2.7% | 2.47 1.2% | 2.50 2.0% | 2.50 0.0% |
| 0-2 | 2.05 7.2% | 2.05 7.2% | 2.05 8.9% | 2.10 10.6% | 2.10 6.7% | 2.08 9.6% | 2.07 8.0% |
| 3+ | 1.62 5.9% | 1.62 5.9% | 1.68 6.3% | 1.66 8.5% | 1.65 5.1% | 1.67 7.7% | 1.67 6.4% |
| 4+ | 2.58 9.3% | 2.58 9.3% | 2.75 10.0% | 2.62 12.9% | - | 2.65 10.4% | 2.75 10.0% |
| GG | 1.52 4.1% | 1.52 4.1% | 1.55 3.3% | 1.57 6.1% | 1.55 4.0% | 1.51 5.6% | 1.56 4.0% |
| NG | 2.34 6.4% | 2.34 6.4% | 2.25 6.3% | 2.25 8.9% | 2.28 5.8% | 2.40 9.4% | 2.25 6.3% |
| I2+ | 2.34 4.9% | 2.34 4.9% | 2.55 8.5% | 2.45 8.9% | 2.51 6.4% | 2.55 10.9% | 2.55 8.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice