Cheltenham 2 - 2 Tottenham Hotspur U21 — rezultat
13.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Cheltenham Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Salford City | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 03.10.2026 | Accrington ST | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 26.09.2026 | Chesterfield | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Exeter City | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 19.09.2026 | Colchester | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Crawley Town | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Grimsby | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 01.09.2026 | York | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Barnet | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 22.08.2026 | Swindon Town | A | 2-1 (1-0) | I | O |
- Dao
- 2.2
- Primio
- 3
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2026 | Dinamo Zagreb U21 | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Exeter City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Cheltenham | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.09.2025 | Plymouth | A | 6-2 (4-0) | I | O |
| 26.08.2025 | Bristol Rovers | A | 4-4 (1-3) | N | O |
| 22.01.2025 | Dinamo Zagreb U21 | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 18.12.2024 | Ajax U21 | H | 1-5 (0-3) | I | O |
| 06.12.2024 | Monaco U21 | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 05.11.2024 | Swindon Town | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 24.09.2024 | Exeter City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2025 | EFL Trophy | Cheltenham | 2-2 (1-1) | Tottenham Hotspur U21 | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.8% | 92.2% | 91.7% | 92.5% | 91.5% |
| 1 | 1.91 10.4% | 1.91 10.4% | 1.90 8.6% | 2.02 18.8% | 1.95 10.2% | 2.10 20.0% | 2.00 9.9% |
| X | 4.00 4.2% | 4.00 4.2% | 4.25 2.4% | 4.15 6.4% | 4.49 9.8% | 3.85 3.8% | 4.25 9.0% |
| 2 | 3.07 20.1% | 3.07 20.1% | 3.05 14.1% | 2.87 31.7% | 2.82 21.2% | 2.90 24.7% | 2.80 21.1% |
| 0-2 | 3.86 56.9% | 3.86 56.9% | 3.65 25.9% | 3.90 57.9% | - | 3.85 51.0% | 4.33 66.5% |
| 3+ | 1.18 17.5% | 1.18 17.5% | 1.25 8.1% | 1.21 18.2% | - | 1.22 15.9% | 1.17 18.8% |
| 4+ | 1.55 27.6% | 1.55 27.6% | 1.58 19.0% | 1.56 28.1% | 1.57 27.3% | 1.57 27.0% | 1.51 29.8% |
| GG | 1.22 15.9% | 1.22 15.9% | 1.24 10.1% | 1.24 17.9% | 1.20 16.7% | 1.22 15.9% | 1.20 16.7% |
| NG | 3.76 48.6% | 3.76 48.6% | 3.40 21.4% | 3.65 52.1% | 3.98 54.3% | 3.90 52.9% | 4.00 53.8% |
| I2+ | 1.69 19.1% | 1.69 19.1% | 1.75 14.6% | 1.68 20.8% | 1.62 24.7% | 1.72 20.0% | 1.62 24.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice