Chesterfield 1 - 1 Port Vale — rezultat
22.09.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Chesterfield Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | York | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 15.09.2026 | Manchester City U21 | H | 5-3 (2-2) | P | O |
| 12.09.2026 | Oldham | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Barnet | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.09.2026 | Gillingham | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Rotherham | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Salford City | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 15.08.2026 | Fleetwood Town | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 08.08.2026 | Fleetwood Town | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 15.05.2026 | Notts County | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Port Vale Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Walsall | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Exeter City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Salford City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.09.2026 | Swindon Town | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Crewe | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Tranmere | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Oldham | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.08.2026 | Wolves | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Lincoln | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.04.2026 | Stockport County | A | 1-2 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2025 | League Two | Chesterfield | 1-1 (0-1) | Port Vale | N | U |
| 14.09.2024 | League Two | Port Vale | 1-0 (1-0) | Chesterfield | I | U |
| 30.03.2018 | League Two | Port Vale | 2-1 (1-0) | Chesterfield | I | O |
| 19.08.2017 | League Two | Chesterfield | 2-0 (2-0) | Port Vale | P | U |
| 08.04.2017 | League One | Chesterfield | 1-0 (0-0) | Port Vale | P | U |
| 30.12.2016 | League One | Port Vale | 1-0 (0-0) | Chesterfield | I | U |
| 02.04.2016 | League One | Chesterfield | 4-2 (0-1) | Port Vale | P | O |
| 21.11.2015 | League One | Port Vale | 3-2 (2-1) | Chesterfield | I | O |
| 10.01.2015 | League One | Chesterfield | 3-0 (1-0) | Port Vale | P | O |
| 30.08.2014 | League One | Port Vale | 1-2 (1-1) | Chesterfield | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.0% | 90.0% | 91.4% | 92.4% | 91.8% | 92.7% | 91.4% |
| 1 | 2.41 11.6% | 2.43 12.5% | 2.50 13.6% | 2.55 23.2% | 2.48 13.2% | 2.60 20.9% | 2.50 14.7% |
| X | 3.40 5.0% | 3.40 5.0% | 3.50 1.4% | 3.50 5.4% | 3.50 1.4% | 3.50 4.1% | 3.50 1.4% |
| 2 | 2.49 11.1% | 2.47 11.8% | 2.45 14.0% | 2.47 19.0% | 2.50 12.6% | 2.45 16.9% | 2.45 14.0% |
| 0-2 | 2.12 4.1% | 2.12 4.1% | 2.20 2.2% | 2.12 10.5% | 2.17 3.6% | 2.14 5.3% | 2.18 3.1% |
| 3+ | 1.64 7.2% | 1.64 7.2% | 1.60 1.3% | 1.64 7.9% | 1.61 2.5% | 1.63 3.8% | 1.61 2.5% |
| 4+ | 2.49 3.3% | 2.49 3.3% | 2.60 4.0% | 2.55 10.9% | 2.29 0.0% | 2.60 6.1% | 2.60 4.0% |
| GG | 1.52 2.0% | 1.52 2.0% | 1.53 2.0% | 1.54 4.1% | 1.52 1.3% | 1.55 4.7% | 1.52 1.3% |
| NG | 2.34 3.3% | 2.34 3.3% | 2.35 2.1% | 2.32 6.1% | 2.34 2.5% | 2.30 6.1% | 2.35 2.1% |
| I2+ | 2.41 3.4% | 2.41 3.4% | 2.45 4.3% | 2.40 8.1% | 2.45 3.8% | 2.50 6.4% | 2.45 4.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice