Colchester 1 - 1 Luton — rezultat
03.10.2026 14:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Colchester Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Shrewsbury | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.09.2026 | Peterborough | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Cheltenham | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Crewe | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Swindon Town | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Bristol Rovers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Rochdale | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Oldham | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Accrington ST | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 08.08.2026 | Southampton | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Luton Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Ipswich Town U21 | H | 6-0 (3-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Bradford | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 10.09.2026 | Stevenage | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Leyton Orient | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 02.09.2026 | Stockport County | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 30.08.2026 | Mansfield Town | A | 5-2 (3-0) | I | O |
| 27.08.2026 | Chelsea | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Notts County | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.08.2026 | Reading | A | 3-4 (3-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Gillingham | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2018 | League Two | Colchester | 2-1 (2-0) | Luton | P | O |
| 19.08.2017 | League Two | Luton | 3-0 (1-0) | Colchester | I | O |
| 25.03.2017 | League Two | Colchester | 2-1 (2-0) | Luton | P | O |
| 26.12.2016 | League Two | Luton | 0-1 (0-0) | Colchester | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.4% | 91.8% | 92.3% | 91.7% | 92.5% | 91.9% |
| 1 | 4.40 6.3% | 4.42 6.3% | 4.10 15.5% | 4.20 3.4% | 4.18 8.9% | 4.45 3.3% | 3.90 18.8% |
| X | 4.54 6.6% | 4.56 6.5% | 4.00 3.6% | 4.00 6.7% | 4.02 1.5% | 4.00 6.7% | 4.30 3.4% |
| 2 | 1.65 5.2% | 1.66 4.6% | 1.68 8.4% | 1.68 1.2% | 1.66 2.5% | 1.65 1.8% | 1.67 9.9% |
| 0-2 | 2.48 10.7% | 2.48 10.7% | 2.50 2.0% | 2.47 11.3% | 2.24 0.4% | 2.37 5.3% | 2.50 2.0% |
| 3+ | 1.52 7.3% | 1.52 7.3% | 1.45 2.0% | 1.48 6.9% | 1.57 0.0% | 1.52 3.8% | 1.46 2.0% |
| 4+ | 2.22 9.8% | 2.22 9.8% | 2.20 4.3% | 2.17 11.4% | 2.22 3.1% | 2.30 8.0% | 2.22 3.5% |
| GG | 1.50 4.5% | 1.50 4.5% | 1.48 6.3% | 1.51 5.6% | 1.50 6.8% | 1.54 2.5% | 1.49 5.1% |
| NG | 2.38 6.7% | 2.38 6.7% | 2.45 8.9% | 2.40 9.1% | 2.41 12.1% | 2.35 4.4% | 2.45 8.9% |
| I2+ | 2.19 5.2% | 2.19 5.2% | 2.20 2.2% | 2.10 7.5% | 2.19 7.2% | 2.25 4.3% | 2.20 2.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice