Crawley Town 4 - 0 Bromley — rezultat
06.10.2026 18:45 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Crawley Town Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Walsall | A | 0-0 | I | U |
| 26.09.2026 | Barnet | H | 0-0 | I | U |
| 22.09.2026 | Milton Keynes Dons | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Grimsby | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Cheltenham | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 05.09.2026 | Accrington ST | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Northampton | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Bristol Rovers | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 22.08.2026 | Rochdale | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Crewe | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Bromley Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Wycombe | H | 0-0 | I | U |
| 26.09.2026 | Milton Keynes Dons | A | 0-0 | I | U |
| 22.09.2026 | Brentford U21 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Huddersfield | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Blackpool | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 07.09.2026 | AFC Wimbledon | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 01.09.2026 | Leyton Orient | H | 0-5 (0-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Sheffield Wednesday | A | 7-2 (3-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Cambridge United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Barnsley | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.12.2025 | League Two | Crawley Town | 1-3 (1-1) | Bromley | I | O |
| 09.12.2025 | League Two | Bromley | 3-1 (1-1) | Crawley Town | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 91.5% | 92.4% | 91.8% | 92.4% | 91.6% |
| 1 | 2.24 23.8% | 2.24 24.3% | 2.15 27.1% | 2.27 22.3% | 2.17 26.4% | 2.25 27.4% | 2.15 27.1% |
| X | 3.64 11.7% | 3.64 12.1% | 3.70 0.0% | 3.60 2.7% | 3.71 0.0% | 3.65 5.2% | 3.80 0.0% |
| 2 | 2.57 21.2% | 2.57 20.7% | 2.80 33.3% | 2.75 29.7% | 2.79 34.1% | 2.75 37.5% | 2.75 32.9% |
| 0-2 | 2.43 0.8% | 2.43 0.8% | 2.55 0.0% | 2.47 5.1% | - | 2.42 2.0% | 2.55 0.0% |
| 3+ | 1.44 5.9% | 1.44 5.9% | 1.45 0.0% | 1.48 3.3% | - | 1.50 1.4% | 1.45 0.0% |
| 4+ | 2.21 1.8% | 2.21 1.8% | 2.20 0.0% | 2.22 3.5% | 2.18 0.9% | 2.25 2.3% | 2.18 0.9% |
| GG | 1.41 0.7% | 1.41 0.7% | 1.40 1.4% | 1.45 2.0% | 1.41 0.7% | 1.37 4.9% | 1.41 1.4% |
| NG | 2.66 1.5% | 2.66 1.5% | 2.65 0.0% | 2.57 4.0% | 2.67 1.5% | 2.85 9.6% | 2.65 1.1% |
| I2+ | 2.19 0.0% | 2.19 0.0% | 2.15 2.3% | 2.15 3.2% | 2.16 0.5% | 2.25 2.3% | 2.18 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice