Doncaster 1 - 3 Huddersfield — rezultat
08.09.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Doncaster Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Plymouth | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Notts County | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Stevenage | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.08.2026 | Middlesbrough | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Barnsley | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Mansfield Town | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Stockport County | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Peterborough | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Stevenage | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.04.2026 | Lincoln | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Huddersfield Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Notts County | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.09.2026 | Oxford United | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Cambridge United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Milton Keynes Dons | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | AFC Wimbledon | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Preston | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | AFC Wimbledon | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Mansfield Town | H | 1-4 (0-2) | I | O |
| 18.04.2026 | Bolton | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 14.04.2026 | Cardiff | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2026 | League One | Doncaster | 1-0 (1-0) | Huddersfield | P | U |
| 10.02.2026 | EFL Trophy | Huddersfield | 1-1 (0-1) | Doncaster | N | U |
| 19.08.2025 | League One | Huddersfield | 2-0 (0-0) | Doncaster | I | U |
| 03.09.2024 | EFL Trophy | Doncaster | 2-1 (1-0) | Huddersfield | P | O |
| 08.03.2014 | Championship | Doncaster | 2-0 (1-0) | Huddersfield | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.0% | 90.0% | 91.5% | – | 91.8% | 92.5% | 91.3% |
| 1 | 2.65 9.6% | 2.65 9.6% | 2.70 10.0% | - | 2.67 12.2% | 2.75 6.8% | 2.70 11.5% |
| X | 3.12 7.1% | 3.12 7.1% | 3.10 7.5% | - | 3.12 6.9% | 3.15 13.7% | 3.25 3.0% |
| 2 | 2.42 11.5% | 2.42 11.5% | 2.50 13.6% | - | 2.54 17.6% | 2.50 16.3% | 2.40 11.6% |
| 0-2 | 1.71 14.5% | 1.71 14.5% | 1.73 15.6% | - | 1.72 15.3% | 1.74 17.1% | 1.72 14.9% |
| 3+ | 2.02 17.4% | 2.02 17.4% | 2.00 17.6% | - | 2.00 17.6% | 1.98 15.1% | 2.00 17.6% |
| 4+ | 3.50 29.6% | 3.50 29.6% | 3.70 29.8% | - | - | 3.55 26.8% | 3.70 29.8% |
| GG | 1.77 12.0% | 1.77 12.0% | 1.78 11.3% | - | 1.78 11.9% | 1.78 9.9% | 1.80 12.5% |
| NG | 1.92 13.1% | 1.92 13.1% | 1.90 13.6% | - | 1.92 12.3% | 1.95 9.3% | 1.91 13.2% |
| I2+ | 2.98 16.9% | 2.98 16.9% | 3.00 15.4% | - | 3.01 16.2% | 3.00 13.2% | 3.00 15.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice