Exeter City 2 - 0 Tottenham Hotspur U21 — rezultat
08.09.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Exeter City Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Walsall | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.09.2026 | Barnet | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | York | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Accrington ST | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Grimsby | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.08.2026 | Plymouth | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Bradford | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Burton Albion | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Stockport County | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 11.04.2026 | Plymouth | A | 2-2 (0-0) | N | O |
- Dao
- 2.2
- Primio
- 3.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2025 | Cheltenham | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.09.2025 | Plymouth | A | 6-2 (4-0) | I | O |
| 26.08.2025 | Bristol Rovers | A | 4-4 (1-3) | N | O |
| 22.01.2025 | Dinamo Zagreb U21 | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 18.12.2024 | Ajax U21 | H | 1-5 (0-3) | I | O |
| 06.12.2024 | Monaco U21 | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 05.11.2024 | Swindon Town | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 24.09.2024 | Exeter City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 17.09.2024 | Valencia U21 | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 20.08.2024 | Bristol Rovers | A | 3-3 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2024 | EFL Trophy | Exeter City | 2-0 (0-0) | Tottenham Hotspur U21 | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 88.4% | – | 91.7% | 92.7% | 91.6% |
| 1 | 1.84 14.3% | 1.84 14.3% | 1.85 8.8% | - | 1.94 14.1% | 1.92 15.0% | 1.94 14.8% |
| X | 3.68 10.2% | 3.68 10.2% | 3.80 8.4% | - | 3.86 3.5% | 3.85 3.8% | 3.95 4.8% |
| 2 | 3.51 17.6% | 3.51 17.6% | 3.05 21.8% | - | 3.17 20.8% | 3.35 23.0% | 3.10 20.5% |
| 0-2 | 2.62 4.4% | 2.62 4.4% | 2.75 5.2% | - | - | 2.75 3.5% | 2.80 2.8% |
| 3+ | 1.38 2.2% | 1.38 2.2% | 1.34 1.5% | - | - | 1.40 2.2% | 1.38 1.5% |
| 4+ | 2.00 2.6% | 2.00 2.6% | 1.95 0.0% | - | 2.00 2.0% | 2.05 5.1% | 2.00 2.0% |
| GG | 1.38 2.1% | 1.38 2.1% | 1.34 4.3% | - | 1.36 2.2% | 1.40 0.7% | 1.38 1.4% |
| NG | 2.77 4.1% | 2.77 4.1% | 2.75 0.0% | - | 2.85 4.0% | 2.75 1.8% | 2.80 1.8% |
| I2+ | 2.08 2.0% | 2.08 2.0% | 2.00 0.0% | - | 2.04 1.0% | 2.05 2.5% | 2.05 1.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice