Gillingham 4 - 3 Brighton U21 — rezultat
13.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Gillingham Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Rotherham | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 03.10.2026 | Newport County | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2026 | York | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 22.09.2026 | Cambridge United | H | 1-4 (1-2) | I | O |
| 19.09.2026 | Bristol Rovers | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Tranmere | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Rochdale | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Chesterfield | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Northampton | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.08.2026 | Fleetwood Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Brighton U21 Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | Paris Saint-Germain U21 | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 18.08.2026 | Northampton | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 20.01.2026 | Dinamo Zagreb U21 | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.12.2025 | Paris Saint-Germain U21 | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 10.12.2025 | Real Sociedad II | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 21.11.2025 | Benfica B | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.11.2025 | Cambridge United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 28.10.2025 | Luton | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 30.09.2025 | Barnet | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.02.2025 | Athletic Club U21 | H | 1-5 (1-5) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2022 | EFL Trophy | Gillingham | 3-2 (1-1) | Brighton U21 | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.9% | 92.2% | 91.8% | – | 92.1% |
| 1 | 2.66 31.7% | 2.66 31.7% | 2.90 34.9% | 2.90 40.1% | 2.71 29.0% | - | 2.85 32.6% |
| X | 3.75 1.3% | 3.75 1.3% | 3.60 1.4% | 3.80 2.6% | 3.86 0.8% | - | 3.70 1.4% |
| 2 | 2.19 25.3% | 2.19 25.3% | 2.15 24.6% | 2.10 28.1% | 2.17 23.6% | - | 2.15 24.6% |
| 0-2 | 2.43 3.4% | 2.43 3.4% | 2.35 4.1% | 2.40 2.0% | - | - | 2.50 2.0% |
| 3+ | 1.44 2.0% | 1.44 2.0% | 1.53 3.4% | 1.51 1.3% | - | - | 1.46 2.0% |
| 4+ | 2.21 3.5% | 2.21 3.5% | 2.35 2.2% | 2.22 0.0% | 2.21 3.1% | - | 2.22 2.6% |
| GG | 1.42 1.4% | 1.42 1.4% | 1.42 2.1% | 1.47 0.0% | 1.42 1.4% | - | 1.42 1.4% |
| NG | 2.62 2.7% | 2.62 2.7% | 2.45 3.9% | 2.50 0.0% | 2.64 3.1% | - | 2.65 3.9% |
| I2+ | 2.13 1.4% | 2.13 1.4% | 2.30 2.2% | 2.17 0.0% | 2.18 2.2% | - | 2.18 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice