Gillingham 1 - 4 Cambridge United — rezultat
22.09.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Gillingham Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Bristol Rovers | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Tranmere | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Rochdale | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Chesterfield | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Northampton | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.08.2026 | Fleetwood Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Walsall | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Luton | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 02.05.2026 | Shrewsbury | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.04.2026 | Barnet | A | 6-2 (5-1) | I | O |
Cambridge United Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Oxford United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Reading | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Burton Albion | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.09.2026 | Bradford | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Huddersfield | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Millwall | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 22.08.2026 | Bromley | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Wigan | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Barnet | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Crewe | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | League Two | Cambridge United | 5-0 (2-0) | Gillingham | I | O |
| 26.12.2025 | League Two | Gillingham | 1-1 (0-1) | Cambridge United | N | U |
| 08.02.2022 | League One | Gillingham | 1-0 (0-0) | Cambridge United | P | U |
| 28.09.2021 | League One | Cambridge United | 0-2 (0-1) | Gillingham | P | U |
| 08.12.2020 | EFL Trophy | Cambridge United | 2-0 (0-0) | Gillingham | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.1% | 92.3% | 91.8% | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 4.90 76.3% | 4.90 76.3% | 5.10 92.5% | 4.70 70.9% | 5.10 91.0% | 5.00 78.6% | 5.10 72.9% |
| X | 4.00 20.5% | 4.00 20.5% | 3.90 20.0% | 4.00 15.9% | 3.91 19.6% | 3.75 7.1% | 3.90 20.0% |
| 2 | 1.55 32.0% | 1.55 32.0% | 1.58 35.5% | 1.61 30.6% | 1.57 35.7% | 1.63 29.1% | 1.57 31.1% |
| 0-2 | 2.04 7.4% | 2.04 7.4% | 2.10 11.7% | 2.02 3.6% | 2.10 11.1% | 2.00 4.7% | 2.10 11.1% |
| 3+ | 1.69 6.1% | 1.69 6.1% | 1.65 8.3% | 1.71 3.4% | 1.65 8.8% | 1.73 3.9% | 1.65 8.8% |
| 4+ | 2.66 7.6% | 2.66 7.6% | 2.70 14.3% | 2.77 4.5% | - | 2.85 6.6% | 2.70 14.3% |
| GG | 1.73 5.5% | 1.73 5.5% | 1.73 4.8% | 1.76 6.7% | 1.73 4.2% | 1.79 8.5% | 1.74 4.2% |
| NG | 1.98 5.7% | 1.98 5.7% | 1.98 5.7% | 1.95 7.1% | 1.98 4.8% | 1.90 9.5% | 1.98 4.3% |
| I2+ | 2.39 5.5% | 2.39 5.5% | 2.50 9.1% | 2.45 6.5% | 2.51 9.1% | 2.65 3.6% | 2.50 9.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice