Grimsby 0 - 0 Burton Albion — rezultat
06.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Grimsby Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Shrewsbury | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 26.09.2026 | Newport County | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 22.09.2026 | Notts County | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 19.09.2026 | Crawley Town | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Bristol Rovers | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Cheltenham | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 01.09.2026 | Accrington ST | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Fleetwood Town | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Walsall | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Exeter City | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Burton Albion Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Huddersfield | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 26.09.2026 | Plymouth | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 22.09.2026 | Nottingham Forest U21 | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Mansfield Town | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 12.09.2026 | Oxford United | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Cambridge United | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 02.09.2026 | AFC Wimbledon | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Notts County | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Leicester | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 15.08.2026 | Stevenage | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2023 | FA Cup | Grimsby | 1-0 (0-0) | Burton Albion | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.8% | 92.4% | 91.8% | 92.6% | 92.2% |
| 1 | 2.03 12.5% | 2.03 12.9% | 2.05 13.9% | 2.10 11.4% | 2.03 14.0% | 1.95 17.0% | 2.07 10.8% |
| X | 3.60 10.4% | 3.60 10.4% | 3.65 1.4% | 3.60 2.9% | 3.67 2.5% | 4.00 9.6% | 3.65 3.9% |
| 2 | 3.04 13.9% | 3.04 13.9% | 3.05 19.6% | 3.05 15.1% | 3.08 18.9% | 3.15 18.9% | 3.05 19.6% |
| 0-2 | 2.34 0.4% | 2.34 0.4% | 2.38 3.5% | 2.30 6.0% | 2.32 0.4% | 2.26 0.0% | 2.35 2.2% |
| 3+ | 1.53 3.8% | 1.53 3.8% | 1.50 3.2% | 1.55 4.3% | 1.54 0.0% | 1.57 0.0% | 1.52 1.3% |
| 4+ | 2.26 4.2% | 2.26 4.2% | 2.35 4.1% | 2.35 6.0% | 2.36 0.0% | 2.45 0.0% | 2.35 4.1% |
| GG | 1.47 0.7% | 1.47 0.7% | 1.48 0.0% | 1.48 3.3% | 1.48 0.0% | 1.47 0.7% | 1.48 0.0% |
| NG | 2.47 0.8% | 2.47 0.8% | 2.50 2.0% | 2.47 5.1% | 2.47 0.4% | 2.50 2.0% | 2.47 0.0% |
| I2+ | 2.19 6.0% | 2.19 6.0% | 2.25 2.2% | 2.25 4.3% | 2.28 1.7% | 2.35 0.0% | 2.28 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice