Newport County 2 - 2 Plymouth — rezultat
06.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Newport County Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Gillingham | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2026 | Grimsby | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Swindon Town | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 19.09.2026 | Accrington ST | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Fleetwood Town | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Northampton | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.09.2026 | Salford City | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Tranmere | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 22.08.2026 | Bristol Rovers | A | 5-3 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Rochdale | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Plymouth Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Leyton Orient | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 26.09.2026 | Burton Albion | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 22.09.2026 | Crystal Palace U21 | H | 5-1 (3-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Blackpool | A | 2-4 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Barnsley | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Doncaster | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Leicester | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Bradford | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Coventry | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Wycombe | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2021 | EFL Trophy | Newport County | 2-0 (0-0) | Plymouth | P | U |
| 10.11.2020 | EFL Trophy | Plymouth | 3-1 (1-0) | Newport County | I | O |
| 01.02.2020 | League Two | Plymouth | 1-0 (1-0) | Newport County | I | U |
| 17.08.2019 | League Two | Newport County | 1-0 (0-0) | Plymouth | P | U |
| 13.11.2018 | EFL Trophy | Newport County | 2-0 (2-0) | Plymouth | P | U |
| 17.04.2017 | League Two | Plymouth | 6-1 (2-0) | Newport County | I | O |
| 21.12.2016 | FA Cup | Newport County | 0-0 (0-0) | Plymouth | N | U |
| 03.12.2016 | FA Cup | Plymouth | 0-0 (0-0) | Newport County | N | U |
| 22.10.2016 | League Two | Newport County | 1-3 (0-1) | Plymouth | I | O |
| 30.08.2016 | EFL Trophy | Plymouth | 4-1 (0-1) | Newport County | I | O |
| 28.12.2015 | League Two | Newport County | 1-2 (1-0) | Plymouth | I | O |
| 29.08.2015 | League Two | Plymouth | 1-0 (1-0) | Newport County | I | U |
| 21.03.2015 | League Two | Plymouth | 0-0 (0-0) | Newport County | N | U |
| 26.12.2014 | League Two | Newport County | 2-0 (1-0) | Plymouth | P | U |
| 08.04.2014 | League Two | Newport County | 1-2 (1-2) | Plymouth | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.9% | 92.2% | 91.8% | 92.6% | 91.9% |
| 1 | 4.04 13.3% | 4.04 13.7% | 3.75 10.7% | 3.90 14.3% | 3.87 10.2% | 3.65 20.7% | 3.85 6.1% |
| X | 3.84 16.9% | 3.84 17.4% | 3.85 4.9% | 3.80 5.0% | 3.86 4.9% | 4.00 0.0% | 3.80 9.5% |
| 2 | 1.69 5.6% | 1.69 5.0% | 1.78 7.9% | 1.77 8.6% | 1.75 6.7% | 1.80 10.4% | 1.77 7.3% |
| 0-2 | 2.33 6.4% | 2.33 6.4% | 2.45 2.0% | 2.40 0.0% | - | 2.37 2.1% | 2.45 2.0% |
| 3+ | 1.48 2.6% | 1.48 2.6% | 1.48 2.1% | 1.51 0.0% | - | 1.52 1.3% | 1.48 1.4% |
| 4+ | 2.27 2.7% | 2.27 2.7% | 2.25 2.3% | 2.25 0.0% | 2.27 2.3% | 2.30 2.2% | 2.28 2.7% |
| GG | 1.51 1.9% | 1.51 1.9% | 1.48 1.3% | 1.53 1.3% | 1.48 1.3% | 1.47 3.9% | 1.48 1.3% |
| NG | 2.36 3.1% | 2.36 3.1% | 2.45 2.1% | 2.35 2.2% | 2.44 2.1% | 2.50 6.4% | 2.45 2.1% |
| I2+ | 2.18 1.8% | 2.18 1.8% | 2.20 0.0% | 2.15 0.9% | 2.22 1.4% | 2.25 0.0% | 2.22 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice