Notts County 2 - 1 Grimsby — rezultat
22.09.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Notts County Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Reading | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Bradford | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Huddersfield | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.09.2026 | Doncaster | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Burton Albion | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Luton | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.08.2026 | Leicester | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Burnley | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.05.2026 | Salford City | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.05.2026 | Chesterfield | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Grimsby Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Crawley Town | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Bristol Rovers | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Cheltenham | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 01.09.2026 | Accrington ST | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Fleetwood Town | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Walsall | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Exeter City | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Blackpool | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 15.05.2026 | Salford City | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Salford City | H | 1-2 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | League Two | Notts County | 0-1 (0-0) | Grimsby | I | U |
| 13.12.2025 | League Two | Grimsby | 0-2 (0-0) | Notts County | P | U |
| 11.03.2025 | League Two | Grimsby | 0-2 (0-0) | Notts County | P | U |
| 22.08.2024 | League Two | Notts County | 4-1 (3-1) | Grimsby | P | O |
| 13.01.2024 | League Two | Grimsby | 5-5 (2-2) | Notts County | N | O |
| 12.08.2023 | League Two | Notts County | 3-2 (1-2) | Grimsby | P | O |
| 27.04.2019 | League Two | Notts County | 2-1 (0-0) | Grimsby | P | O |
| 22.12.2018 | League Two | Grimsby | 4-0 (2-0) | Notts County | I | O |
| 04.09.2018 | EFL Trophy | Grimsby | 2-1 (0-1) | Notts County | I | O |
| 28.04.2018 | League Two | Grimsby | 2-1 (1-0) | Notts County | I | O |
| 16.12.2017 | League Two | Notts County | 0-0 (0-0) | Grimsby | N | U |
| 21.01.2017 | League Two | Grimsby | 2-0 (1-0) | Notts County | I | U |
| 03.09.2016 | League Two | Notts County | 2-2 (0-1) | Grimsby | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.0% | 90.0% | 91.8% | 92.4% | 91.9% | 92.3% | 91.8% |
| 1 | 2.48 22.2% | 2.48 22.2% | 2.50 13.6% | 2.55 24.4% | 2.51 14.6% | 2.45 16.7% | 2.50 14.7% |
| X | 3.52 0.8% | 3.52 0.8% | 3.55 4.4% | 3.45 2.8% | 3.55 5.0% | 3.75 2.7% | 3.55 4.4% |
| 2 | 2.36 23.4% | 2.36 23.4% | 2.45 16.9% | 2.50 23.1% | 2.45 17.5% | 2.45 19.7% | 2.45 16.9% |
| 0-2 | 2.17 6.4% | 2.17 6.4% | 2.25 9.8% | 2.22 7.2% | 2.25 9.2% | 2.10 1.9% | 2.25 9.8% |
| 3+ | 1.55 8.3% | 1.55 8.3% | 1.58 6.0% | 1.59 5.4% | 1.57 6.5% | 1.65 1.8% | 1.57 6.5% |
| 4+ | 2.49 7.8% | 2.49 7.8% | 2.50 10.7% | 2.45 8.2% | - | 2.65 1.9% | 2.50 10.7% |
| GG | 1.48 6.3% | 1.48 6.3% | 1.50 5.1% | 1.51 5.6% | 1.49 5.7% | 1.53 3.8% | 1.50 5.1% |
| NG | 2.45 10.9% | 2.45 10.9% | 2.40 6.7% | 2.37 7.7% | 2.41 8.1% | 2.35 6.8% | 2.40 8.1% |
| I2+ | 2.27 5.8% | 2.27 5.8% | 2.35 7.8% | 2.32 5.3% | 2.36 7.5% | 2.50 2.0% | 2.38 6.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice