Notts County 5 - 1 Nottingham Forest U21 — rezultat
13.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Notts County Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Oxford United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 03.10.2026 | Peterborough | A | 0-0 | I | U |
| 26.09.2026 | Blackpool | H | 0-0 | I | U |
| 22.09.2026 | Grimsby | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Reading | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Bradford | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Huddersfield | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.09.2026 | Doncaster | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Burton Albion | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Luton | A | 2-2 (1-1) | N | O |
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026 | Sporting CP B | H | 2-4 (2-1) | I | O |
| 22.09.2026 | Burton Albion | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.02.2026 | Real Sociedad II | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 19.01.2026 | Paris Saint-Germain U21 | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 03.12.2025 | Benfica B | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.10.2025 | Barrow | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 14.10.2025 | Blackpool | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 13.09.2025 | Dinamo Zagreb U21 | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.09.2025 | Tranmere | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 07.05.2025 | Lyon U21 | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.5% | 92.3% | 91.7% | 91.7% | 92.0% |
| 1 | 1.49 5.1% | 1.49 5.1% | 1.45 6.5% | 1.51 6.2% | 1.47 8.1% | 1.50 6.3% | 1.47 9.3% |
| X | 4.60 10.8% | 4.60 10.8% | 4.70 8.5% | 4.70 14.6% | 4.70 9.8% | 4.75 11.8% | 4.80 15.7% |
| 2 | 4.74 5.3% | 4.74 5.3% | 5.25 12.9% | 4.80 4.3% | 5.05 17.4% | 4.70 3.3% | 5.05 16.6% |
| 0-2 | 2.88 14.3% | 2.88 14.3% | 2.85 11.8% | 2.95 14.8% | - | 2.75 4.6% | 3.00 14.5% |
| 3+ | 1.32 6.4% | 1.32 6.4% | 1.37 5.5% | 1.35 6.3% | - | 1.40 2.1% | 1.34 6.3% |
| 4+ | 1.94 8.5% | 1.94 8.5% | 1.95 11.4% | 1.88 10.5% | 1.90 10.8% | 2.05 4.7% | 1.90 10.4% |
| GG | 1.43 3.4% | 1.43 3.4% | 1.45 5.2% | 1.46 3.3% | 1.45 2.0% | 1.50 0.7% | 1.45 2.0% |
| NG | 2.59 5.7% | 2.59 5.7% | 2.40 2.1% | 2.52 5.0% | 2.55 3.7% | 2.35 4.1% | 2.55 4.1% |
| I2+ | 1.95 6.7% | 1.95 6.7% | 2.05 6.8% | 1.90 7.3% | 1.98 7.0% | 2.05 2.4% | 1.99 7.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice