Peterborough 3 - 1 Colchester — rezultat
22.09.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Peterborough Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Doncaster | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 15.09.2026 | Barnsley | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 12.09.2026 | Milton Keynes Dons | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Sheffield Wednesday | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Stevenage | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Blackpool | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Watford | A | 1-5 (0-2) | P | O |
| 22.08.2026 | Mansfield Town | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Bradford | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Bristol Rovers | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Colchester Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Cheltenham | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Crewe | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Swindon Town | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Bristol Rovers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Rochdale | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Oldham | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Accrington ST | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 08.08.2026 | Southampton | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Cheltenham | A | 1-4 (0-3) | P | O |
| 25.04.2026 | Notts County | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.11.2023 | EFL Trophy | Colchester | 1-0 (1-0) | Peterborough | I | U |
| 16.04.2016 | League One | Colchester | 1-4 (0-1) | Peterborough | P | O |
| 15.08.2015 | League One | Peterborough | 2-1 (2-1) | Colchester | P | O |
| 10.01.2015 | League One | Peterborough | 0-2 (0-0) | Colchester | I | U |
| 07.12.2014 | FA Cup | Colchester | 1-0 (0-0) | Peterborough | I | U |
| 30.08.2014 | League One | Colchester | 1-3 (0-2) | Peterborough | P | O |
| 02.04.2014 | League One | Peterborough | 2-0 (1-0) | Colchester | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.5% | 92.1% | 91.8% | 92.6% | 92.0% |
| 1 | 1.41 26.2% | 1.41 26.2% | 1.38 29.2% | 1.43 21.9% | 1.42 28.6% | 1.45 25.6% | 1.41 29.1% |
| X | 4.80 32.6% | 4.80 32.6% | 5.10 36.0% | 4.80 33.3% | 4.74 30.9% | 4.75 30.1% | 4.80 33.3% |
| 2 | 5.52 65.3% | 5.52 65.3% | 5.80 78.5% | 5.60 43.6% | 5.75 79.1% | 5.55 63.2% | 5.90 84.4% |
| 0-2 | 2.78 28.1% | 2.78 28.1% | 2.95 34.1% | 2.82 24.2% | 2.36 6.3% | 2.80 27.3% | 2.95 32.9% |
| 3+ | 1.34 16.8% | 1.34 16.8% | 1.34 16.3% | 1.38 12.1% | 1.52 3.8% | 1.38 13.8% | 1.34 15.2% |
| 4+ | 1.96 20.3% | 1.96 20.3% | 1.93 25.8% | 1.95 17.7% | 1.92 12.3% | 2.00 21.6% | 1.92 24.7% |
| GG | 1.50 2.6% | 1.50 2.6% | 1.50 3.2% | 1.52 1.3% | 1.50 2.0% | 1.44 5.9% | 1.51 1.3% |
| NG | 2.38 3.9% | 2.38 3.9% | 2.38 3.5% | 2.37 2.2% | 2.41 3.4% | 2.60 10.6% | 2.38 2.6% |
| I2+ | 2.01 14.8% | 2.01 14.8% | 2.00 18.4% | 1.97 11.3% | 1.99 17.1% | 2.05 14.6% | 2.00 16.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice