Rotherham 0 - 4 Bradford — rezultat
Forma i statistika timova
Rotherham Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Exeter City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.09.2026 | Crewe | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.09.2026 | York | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Northampton | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Salford City | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 05.09.2026 | Bristol Rovers | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 01.09.2026 | Tranmere | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 29.08.2026 | Chesterfield | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | York | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Cheltenham | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Bradford Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Reading | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.09.2026 | Barnsley | H | 0-0 | I | U |
| 22.09.2026 | Newcastle United U21 | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Luton | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 12.09.2026 | Notts County | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.09.2026 | Leyton Orient | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Mansfield Town | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Curzon Ashton | A | 0-0 | I | U |
| 01.09.2026 | Cambridge United | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Plymouth | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2026 | League One | Bradford | 1-0 (1-0) | Rotherham | I | U |
| 02.10.2025 | League One | Rotherham | 2-2 (1-0) | Bradford | N | O |
| 04.02.2025 | EFL Trophy | Rotherham | 0-1 (0-0) | Bradford | I | U |
| 19.11.2024 | EFL Trophy | Bradford | 0-1 (0-1) | Rotherham | P | U |
| 23.01.2018 | League One | Rotherham | 2-0 (1-0) | Bradford | P | U |
| 07.11.2017 | EFL Trophy | Bradford | 0-3 (0-3) | Rotherham | P | O |
| 16.09.2017 | League One | Bradford | 1-0 (1-0) | Rotherham | I | U |
| 11.04.2014 | League One | Rotherham | 0-0 (0-0) | Bradford | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.0% | 92.5% | 91.8% | 92.5% | 92.1% |
| 1 | 2.80 18.1% | 2.80 18.6% | 2.70 15.6% | 2.85 1.8% | 2.70 16.4% | 2.85 10.9% | 2.75 14.1% |
| X | 3.50 9.8% | 3.50 10.3% | 3.55 4.4% | 3.50 2.8% | 3.48 4.5% | 3.50 6.7% | 3.60 5.9% |
| 2 | 2.19 10.6% | 2.19 10.1% | 2.30 12.2% | 2.25 0.0% | 2.32 11.0% | 2.25 12.5% | 2.25 9.8% |
| 0-2 | 2.14 4.9% | 2.14 4.9% | 2.15 11.4% | 2.12 8.7% | 2.16 11.9% | 2.14 8.6% | 2.15 11.4% |
| 3+ | 1.63 8.4% | 1.63 8.4% | 1.60 10.1% | 1.64 6.8% | 1.61 9.0% | 1.63 6.9% | 1.62 8.5% |
| 4+ | 2.52 9.4% | 2.52 9.4% | 2.65 13.1% | 2.57 11.4% | - | 2.60 10.3% | 2.62 14.1% |
| GG | 1.52 7.3% | 1.52 7.3% | 1.53 7.3% | 1.57 5.4% | 1.53 7.8% | 1.52 8.4% | 1.53 8.4% |
| NG | 2.34 11.4% | 2.34 11.4% | 2.35 11.9% | 2.27 8.1% | 2.33 12.0% | 2.35 11.9% | 2.32 11.5% |
| I2+ | 2.33 9.3% | 2.33 9.3% | 2.45 9.3% | 2.40 7.7% | 2.46 8.9% | 2.50 7.4% | 2.47 8.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice