Shrewsbury 0 - 2 Stockport County — rezultat
06.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Shrewsbury Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Grimsby | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Colchester | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.09.2026 | Tranmere | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Crewe | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Northampton | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Fleetwood Town | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.09.2026 | Rochdale | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Salford City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Fleetwood Town | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Barnet | H | 1-3 (1-1) | I | O |
Stockport County Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Peterborough | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Sheffield Wednesday | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Leicester | H | 3-4 (1-2) | I | O |
| 05.09.2026 | Wigan | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 02.09.2026 | Luton | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Wycombe | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Blackpool | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 18.08.2026 | Everton U21 | H | 6-3 (3-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Plymouth | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 08.08.2026 | Doncaster | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2025 | League One | Stockport County | 1-0 (1-0) | Shrewsbury | I | U |
| 01.10.2024 | League One | Shrewsbury | 0-2 (0-1) | Stockport County | I | U |
| 18.10.2022 | EFL Trophy | Stockport County | 1-0 (1-0) | Shrewsbury | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.1% | 92.1% | 92.0% | 92.6% | 91.6% |
| 1 | 5.01 2.7% | 5.01 2.2% | 4.60 3.2% | 4.75 9.2% | 4.58 1.8% | 4.70 5.6% | 4.50 4.3% |
| X | 4.20 2.8% | 4.20 3.7% | 4.25 10.4% | 4.35 11.5% | 4.24 14.0% | 4.50 12.5% | 4.55 11.0% |
| 2 | 1.51 6.8% | 1.51 7.4% | 1.58 3.1% | 1.55 7.2% | 1.58 5.4% | 1.55 6.1% | 1.54 2.5% |
| 0-2 | 2.56 20.8% | 2.56 20.8% | 2.70 28.6% | 2.65 17.8% | 2.09 1.0% | 2.63 29.6% | 2.65 26.2% |
| 3+ | 1.40 18.6% | 1.40 18.6% | 1.42 13.9% | 1.43 9.5% | 1.65 1.2% | 1.43 15.9% | 1.41 15.1% |
| 4+ | 2.11 20.4% | 2.11 20.4% | 2.10 23.6% | 2.07 14.5% | 2.10 0.9% | 2.15 21.8% | 2.10 23.6% |
| GG | 1.50 10.2% | 1.50 10.2% | 1.48 12.9% | 1.52 5.6% | 1.48 12.4% | 1.49 11.3% | 1.49 12.9% |
| NG | 2.38 16.1% | 2.38 16.1% | 2.45 22.5% | 2.37 7.7% | 2.45 20.1% | 2.45 19.5% | 2.45 21.3% |
| I2+ | 2.14 11.6% | 2.14 11.6% | 2.12 15.2% | 2.02 11.0% | 2.11 16.9% | 2.10 19.2% | 2.12 15.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice