Stevenage 2 - 1 Leicester — rezultat
Forma i statistika timova
Stevenage Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | AFC Wimbledon | A | 0-0 | I | U |
| 26.09.2026 | Sheffield Wednesday | H | 0-0 | I | U |
| 22.09.2026 | Walsall | A | 1-6 (1-4) | P | O |
| 19.09.2026 | Leyton Orient | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.09.2026 | Luton | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Barnsley | A | 1-5 (1-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Peterborough | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Doncaster | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.08.2026 | Reading | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Oxford United | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Leicester Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Fulham U21 | H | 6-1 (5-1) | P | O |
| 19.09.2026 | Barnsley | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Stockport County | A | 3-4 (1-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Oxford United | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Plymouth | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Milton Keynes Dons | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Ipswich | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Burton Albion | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 15.08.2026 | Notts County | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Northampton | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.0% | 90.0% | 92.0% | 92.6% | 91.8% | 92.6% | 92.0% |
| 1 | 2.56 9.5% | 2.56 9.9% | 2.50 16.7% | 2.65 9.2% | 2.51 16.6% | 2.65 10.2% | 2.50 16.7% |
| X | 3.44 10.4% | 3.44 11.1% | 3.70 10.4% | 3.50 7.7% | 3.79 10.2% | 3.50 0.0% | 3.70 12.1% |
| 2 | 2.33 2.6% | 2.33 2.2% | 2.40 9.1% | 2.40 3.4% | 2.34 9.3% | 2.40 9.1% | 2.40 9.1% |
| 0-2 | 2.30 8.5% | 2.30 8.5% | 2.50 22.0% | 2.37 18.5% | 2.24 9.3% | 2.42 15.2% | 2.50 22.0% |
| 3+ | 1.49 13.4% | 1.49 13.4% | 1.45 13.7% | 1.51 12.2% | 1.57 6.5% | 1.50 12.8% | 1.46 13.1% |
| 4+ | 2.27 14.3% | 2.27 14.3% | 2.25 19.6% | 2.25 17.3% | 2.23 0.4% | 2.25 19.6% | 2.22 20.7% |
| GG | 1.43 9.5% | 1.43 9.5% | 1.42 10.1% | 1.45 8.2% | 1.42 10.1% | 1.40 11.9% | 1.42 10.1% |
| NG | 2.59 17.2% | 2.59 17.2% | 2.65 20.5% | 2.57 15.8% | 2.64 18.9% | 2.75 25.0% | 2.65 19.4% |
| I2+ | 2.19 12.7% | 2.19 12.7% | 2.20 13.7% | 2.17 12.1% | 2.19 14.5% | 2.25 15.1% | 2.20 13.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice