Swindon Town 0 - 2 Newport County — rezultat
22.09.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Swindon Town Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Salford City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 15.09.2026 | Crystal Palace U21 | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 12.09.2026 | York | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Colchester | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Port Vale | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Oldham | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Cheltenham | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Northampton | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Cardiff | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 02.05.2026 | Chesterfield | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Newport County Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Accrington ST | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Fleetwood Town | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Northampton | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 01.09.2026 | Salford City | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Tranmere | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 22.08.2026 | Bristol Rovers | A | 5-3 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Rochdale | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 08.08.2026 | AFC Wimbledon | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Barrow | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Oldham | H | 3-2 (1-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | League Two | Swindon Town | 2-0 (0-0) | Newport County | P | U |
| 04.10.2025 | League Two | Newport County | 0-1 (0-1) | Swindon Town | P | U |
| 24.01.2025 | League Two | Newport County | 1-2 (1-1) | Swindon Town | P | O |
| 14.09.2024 | League Two | Swindon Town | 4-0 (4-0) | Newport County | P | O |
| 03.02.2024 | League Two | Newport County | 2-1 (0-0) | Swindon Town | I | O |
| 14.10.2023 | League Two | Swindon Town | 2-0 (1-0) | Newport County | P | U |
| 04.02.2023 | League Two | Newport County | 2-1 (0-0) | Swindon Town | I | O |
| 04.10.2022 | League Two | Swindon Town | 1-0 (0-0) | Newport County | P | U |
| 09.04.2022 | League Two | Swindon Town | 0-1 (0-0) | Newport County | I | U |
| 20.11.2021 | League Two | Newport County | 1-2 (0-0) | Swindon Town | P | O |
| 09.11.2021 | EFL Trophy | Swindon Town | 1-0 (0-0) | Newport County | P | U |
| 18.01.2020 | League Two | Newport County | 2-0 (1-0) | Swindon Town | I | U |
| 28.09.2019 | League Two | Swindon Town | 0-2 (0-1) | Newport County | I | U |
| 09.04.2019 | League Two | Newport County | 0-0 (0-0) | Swindon Town | N | U |
| 08.12.2018 | League Two | Swindon Town | 2-1 (1-0) | Newport County | P | O |
| 11.09.2018 | EFL Trophy | Swindon Town | 1-0 (0-0) | Newport County | P | U |
| 14.04.2018 | League Two | Newport County | 2-1 (2-0) | Swindon Town | I | O |
| 25.11.2017 | League Two | Swindon Town | 0-1 (0-0) | Newport County | I | U |
| 01.09.2015 | EFL Trophy | Newport County | 1-1 (0-1) | Swindon Town | N | U |
| 23.09.2014 | EFL Trophy | Newport County | 1-2 (0-1) | Swindon Town | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 90.9% | 91.9% | 92.2% | 91.8% | 92.7% | 91.7% |
| 1 | 1.85 4.1% | 1.89 2.1% | 1.88 10.5% | 1.92 0.0% | 1.87 11.0% | 1.87 6.5% | 1.87 11.0% |
| X | 3.58 2.3% | 3.55 1.4% | 3.55 6.0% | 3.55 1.4% | 3.55 6.6% | 3.75 7.1% | 3.55 6.0% |
| 2 | 3.58 5.9% | 3.46 2.4% | 3.65 14.1% | 3.55 1.4% | 3.66 14.4% | 3.60 5.9% | 3.65 14.1% |
| 0-2 | 2.03 5.2% | 2.03 5.2% | 2.05 5.1% | 2.00 4.2% | 2.06 5.1% | 2.03 3.0% | 2.05 5.1% |
| 3+ | 1.70 4.5% | 1.70 4.5% | 1.68 4.0% | 1.72 4.4% | 1.68 4.0% | 1.70 2.9% | 1.68 4.0% |
| 4+ | 2.66 7.6% | 2.69 6.6% | 2.80 6.7% | 2.70 8.5% | - | 2.75 5.2% | 2.80 6.7% |
| GG | 1.62 3.0% | 1.61 3.6% | 1.60 3.0% | 1.63 4.7% | 1.61 2.4% | 1.63 1.8% | 1.62 1.8% |
| NG | 2.15 4.4% | 2.16 4.9% | 2.15 2.4% | 2.15 6.4% | 2.15 1.9% | 2.15 2.4% | 2.15 1.4% |
| I2+ | 2.49 5.0% | 2.49 5.0% | 2.55 5.6% | 2.45 4.7% | 2.56 4.1% | 2.60 3.7% | 2.55 5.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice