Tranmere 1 - 0 Shrewsbury — rezultat
22.09.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Tranmere Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Exeter City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Gillingham | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Oldham | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 01.09.2026 | Rotherham | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 29.08.2026 | Newport County | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 22.08.2026 | Port Vale | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Shrewsbury | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 01.08.2026 | Rochdale | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 02.05.2026 | Grimsby | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.04.2026 | Milton Keynes Dons | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Shrewsbury Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Crewe | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Northampton | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Fleetwood Town | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.09.2026 | Rochdale | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Salford City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Fleetwood Town | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Barnet | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Tranmere | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Salford City | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Gillingham | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | League Two | Tranmere | 2-0 (1-0) | Shrewsbury | P | U |
| 03.04.2026 | League Two | Shrewsbury | 1-0 (0-0) | Tranmere | I | U |
| 09.08.2025 | League Two | Tranmere | 4-0 (2-0) | Shrewsbury | P | O |
| 25.02.2020 | League One | Shrewsbury | 2-3 (0-2) | Tranmere | P | O |
| 05.10.2019 | League One | Tranmere | 0-1 (0-1) | Shrewsbury | I | U |
| 09.10.2018 | EFL Trophy | Shrewsbury | 6-0 (3-0) | Tranmere | I | O |
| 21.02.2015 | League Two | Tranmere | 2-1 (2-0) | Shrewsbury | P | O |
| 16.08.2014 | League Two | Shrewsbury | 2-1 (0-1) | Tranmere | I | O |
| 12.04.2014 | League One | Tranmere | 2-1 (1-0) | Shrewsbury | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 91.9% | 92.5% | 91.9% | 92.8% | 91.9% |
| 1 | 2.72 28.9% | 2.72 28.9% | 2.90 34.9% | 2.85 35.7% | 2.89 34.4% | 2.90 38.1% | 2.70 25.6% |
| X | 3.14 1.3% | 3.14 1.3% | 3.10 0.0% | 3.25 0.0% | 3.11 0.0% | 3.25 3.0% | 3.15 1.6% |
| 2 | 2.36 28.5% | 2.36 28.5% | 2.38 27.9% | 2.37 30.3% | 2.38 27.9% | 2.35 28.8% | 2.50 24.2% |
| 0-2 | 1.72 1.8% | 1.72 1.8% | 1.73 1.8% | 1.80 4.7% | 1.73 1.8% | 1.72 1.2% | 1.73 1.8% |
| 3+ | 2.00 2.0% | 2.00 2.0% | 1.98 3.4% | 1.90 5.0% | 1.99 2.0% | 2.00 2.4% | 1.99 1.5% |
| 4+ | 3.42 2.3% | 3.42 2.3% | 3.65 2.7% | 3.20 9.9% | - | 3.60 4.0% | 3.65 2.7% |
| GG | 1.76 2.8% | 1.76 2.8% | 1.78 2.7% | 1.73 6.5% | 1.78 2.2% | 1.81 2.2% | 1.78 2.7% |
| NG | 1.94 3.2% | 1.94 3.2% | 1.93 2.7% | 2.00 8.1% | 1.92 2.7% | 1.90 2.7% | 1.93 3.2% |
| I2+ | 2.93 3.6% | 2.93 3.6% | 3.00 1.6% | 2.77 4.5% | 2.99 1.6% | 3.05 1.6% | 3.00 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice