Walsall 3 - 2 Fulham U21 — rezultat
13.10.2026 18:00 • Engleska - EFL trofej
Forma i statistika timova
Walsall Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Fleetwood Town | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.10.2026 | Crawley Town | H | 0-0 | I | U |
| 26.09.2026 | Tranmere | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.09.2026 | Stevenage | H | 1-6 (1-4) | I | O |
| 19.09.2026 | Port Vale | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Rochdale | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Exeter City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.09.2026 | Crewe | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 29.08.2026 | Accrington ST | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 25.08.2026 | Leyton Orient | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Fulham U21 Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Leicester | A | 6-1 (5-1) | I | O |
| 26.08.2026 | Borussia Dortmund II | H | 1-4 (1-2) | I | O |
| 09.12.2025 | Borussia M'gladbach II | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 15.11.2025 | Juventus U21 | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 11.11.2025 | Colchester | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.11.2025 | Nordsjaelland U21 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 07.10.2025 | Wycombe | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 02.09.2025 | Gillingham | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 27.08.2025 | Valencia II | H | 0-0 | I | U |
| 22.04.2025 | Lyon U21 | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2024 | EFL Trophy | Walsall | 1-0 (0-0) | Fulham U21 | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.0% | 92.2% | 91.7% | – | 91.7% |
| 1 | 1.93 27.8% | 1.93 27.8% | 1.90 3.8% | 1.90 17.3% | 1.95 11.4% | - | 1.90 23.4% |
| X | 3.82 11.2% | 3.82 11.2% | 3.95 2.5% | 3.85 3.8% | 3.95 4.4% | - | 4.05 10.0% |
| 2 | 3.13 36.1% | 3.13 36.1% | 3.25 4.4% | 3.35 27.2% | 3.08 15.2% | - | 3.15 30.8% |
| 0-2 | 2.70 9.1% | 2.70 9.1% | 2.85 8.1% | 2.72 7.8% | - | - | 2.85 12.3% |
| 3+ | 1.36 4.6% | 1.36 4.6% | 1.37 3.8% | 1.40 3.7% | - | - | 1.37 6.2% |
| 4+ | 1.99 8.2% | 1.99 8.2% | 1.98 7.0% | 2.00 8.1% | 1.95 6.0% | - | 1.99 10.6% |
| GG | 1.36 2.9% | 1.36 2.9% | 1.36 2.3% | 1.42 1.4% | 1.36 1.5% | - | 1.37 0.7% |
| NG | 2.84 5.2% | 2.84 5.2% | 2.85 5.0% | 2.67 1.8% | 2.89 3.3% | - | 2.85 1.8% |
| I2+ | 2.05 5.1% | 2.05 5.1% | 2.05 5.1% | 2.00 6.4% | 2.01 8.1% | - | 2.04 11.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice