Walsall 1 - 6 Stevenage — rezultat
Forma i statistika timova
Walsall Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Port Vale | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Rochdale | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Exeter City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.09.2026 | Crewe | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 29.08.2026 | Accrington ST | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 25.08.2026 | Leyton Orient | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Grimsby | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Gillingham | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 06.08.2026 | Bristol City | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Bromley | A | 3-1 (1-0) | I | O |
Stevenage Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Leyton Orient | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.09.2026 | Luton | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Barnsley | A | 1-5 (1-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Peterborough | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Doncaster | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.08.2026 | Reading | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Oxford United | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Burton Albion | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.08.2026 | Wycombe | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 13.05.2026 | Stockport County | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2025 | EFL Trophy | Stevenage | 1-2 (0-0) | Walsall | P | O |
| 11.03.2023 | League Two | Stevenage | 3-1 (3-1) | Walsall | I | O |
| 13.08.2022 | League Two | Walsall | 1-1 (1-0) | Stevenage | N | U |
| 08.01.2022 | League Two | Stevenage | 3-1 (2-0) | Walsall | I | O |
| 28.08.2021 | League Two | Walsall | 1-0 (1-0) | Stevenage | P | U |
| 20.02.2021 | League Two | Stevenage | 1-1 (0-1) | Walsall | N | U |
| 02.12.2020 | League Two | Walsall | 1-1 (0-0) | Stevenage | N | U |
| 31.03.2020 | League Two | Stevenage | 0-0 | Walsall | N | U |
| 23.11.2019 | League Two | Walsall | 0-0 (0-0) | Stevenage | N | U |
| 26.04.2014 | League One | Stevenage | 3-2 (1-0) | Walsall | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 91.9% | 92.5% | 91.8% | 92.6% | 91.8% |
| 1 | 3.75 28.4% | 3.79 29.8% | 3.85 32.8% | 3.70 17.5% | 3.97 36.0% | 3.95 31.7% | 3.95 36.2% |
| X | 3.32 5.1% | 3.32 5.1% | 3.55 14.5% | 3.35 1.5% | 3.34 8.1% | 3.50 4.5% | 3.35 8.1% |
| 2 | 1.88 17.2% | 1.87 17.6% | 1.83 22.1% | 1.95 10.1% | 1.86 21.2% | 1.85 17.8% | 1.86 21.8% |
| 0-2 | 1.74 3.0% | 1.75 3.6% | 1.75 2.9% | 1.73 1.8% | 1.76 3.5% | 1.72 1.2% | 1.76 3.5% |
| 3+ | 1.98 2.9% | 1.96 3.9% | 1.95 2.5% | 2.00 2.4% | 1.95 3.5% | 2.00 2.4% | 1.95 3.9% |
| 4+ | 3.34 4.6% | 3.28 6.3% | 3.55 5.3% | 3.45 2.8% | - | 3.60 4.0% | 3.55 5.3% |
| GG | 1.81 0.6% | 1.82 1.1% | 1.85 2.8% | 1.83 1.1% | 1.84 2.2% | 1.85 0.5% | 1.85 2.2% |
| NG | 1.88 0.5% | 1.87 1.1% | 1.83 3.7% | 1.87 1.1% | 1.82 4.2% | 1.85 0.0% | 1.82 3.7% |
| I2+ | 2.89 3.0% | 2.89 3.0% | 2.95 3.3% | 2.87 1.7% | 2.96 2.6% | 3.05 1.6% | 2.95 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice