Wigan 3 - 2 Blackpool — rezultat
Forma i statistika timova
Wigan Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Wycombe | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Sheffield Wednesday | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Stockport County | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 02.09.2026 | Milton Keynes Dons | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 30.08.2026 | AFC Wimbledon | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Leyton Orient | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.08.2026 | Aston Villa U21 | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Cambridge United | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Barnsley | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | Stevenage | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Blackpool Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Plymouth | H | 2-4 (1-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Bromley | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Reading | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 02.09.2026 | Barnsley | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Peterborough | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Lincoln | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 25.08.2026 | Aston Villa U21 | H | 0-0 | I | U |
| 22.08.2026 | Stockport County | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 15.08.2026 | Wycombe | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 08.08.2026 | Grimsby | A | 1-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (20 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | League One | Blackpool | 1-1 (1-1) | Wigan | N | U |
| 20.12.2025 | League One | Wigan | 0-2 (0-0) | Blackpool | I | U |
| 26.04.2025 | League One | Wigan | 1-1 (1-0) | Blackpool | N | U |
| 28.10.2024 | League One | Blackpool | 2-2 (1-2) | Wigan | N | O |
| 16.03.2024 | League One | Wigan | 1-0 (1-0) | Blackpool | P | U |
| 02.09.2023 | League One | Blackpool | 2-1 (1-0) | Wigan | I | O |
| 15.04.2023 | Championship | Blackpool | 1-0 (1-0) | Wigan | I | U |
| 12.11.2022 | Championship | Wigan | 2-1 (0-1) | Blackpool | P | O |
| 26.01.2021 | League One | Wigan | 0-5 (0-2) | Blackpool | I | O |
| 03.11.2020 | League One | Blackpool | 1-0 (0-0) | Wigan | I | U |
| 13.02.2018 | League One | Wigan | 0-2 (0-2) | Blackpool | I | U |
| 21.10.2017 | League One | Blackpool | 1-3 (1-1) | Wigan | P | O |
| 29.08.2017 | EFL Trophy | Blackpool | 1-1 (0-0) | Wigan | N | U |
| 08.08.2017 | League Cup | Wigan | 2-1 (2-0) | Blackpool | P | O |
| 30.04.2016 | League One | Blackpool | 0-4 (0-0) | Wigan | P | O |
| 12.12.2015 | League One | Wigan | 0-1 (0-1) | Blackpool | I | U |
| 10.11.2015 | EFL Trophy | Wigan | 4-0 (1-0) | Blackpool | P | O |
| 28.02.2015 | Championship | Blackpool | 1-3 (0-1) | Wigan | P | O |
| 23.08.2014 | Championship | Wigan | 1-0 (1-0) | Blackpool | P | U |
| 26.04.2014 | Championship | Wigan | 0-2 (0-0) | Blackpool | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.0% | 90.1% | 91.6% | 92.5% | 91.9% | 92.7% | 91.9% |
| 1 | 2.59 12.6% | 2.59 12.6% | 2.65 15.2% | 2.65 14.2% | 2.65 15.2% | 2.65 17.8% | 2.65 15.2% |
| X | 3.70 12.1% | 3.68 11.5% | 3.85 13.2% | 3.80 13.4% | 3.85 12.6% | 3.75 7.1% | 3.85 13.2% |
| 2 | 2.20 20.6% | 2.21 20.2% | 2.20 20.0% | 2.27 20.4% | 2.22 19.6% | 2.30 19.3% | 2.22 19.3% |
| 0-2 | 2.70 32.4% | 2.70 32.4% | 2.90 38.1% | 2.90 54.3% | 2.24 6.2% | 2.80 33.3% | 2.90 38.1% |
| 3+ | 1.36 19.5% | 1.36 19.5% | 1.35 18.2% | 1.36 25.3% | 1.57 4.8% | 1.38 16.4% | 1.36 17.6% |
| 4+ | 1.98 23.6% | 1.98 23.6% | 1.95 27.8% | 1.92 36.0% | 1.94 10.2% | 2.00 24.5% | 1.94 28.1% |
| GG | 1.35 13.5% | 1.35 13.5% | 1.34 13.5% | 1.36 19.5% | 1.34 13.5% | 1.33 13.6% | 1.34 14.1% |
| NG | 2.90 28.9% | 2.90 28.9% | 2.95 28.3% | 2.90 41.5% | 2.96 29.8% | 3.05 32.6% | 2.95 29.4% |
| I2+ | 2.04 18.1% | 2.04 18.1% | 2.00 20.0% | 1.95 27.8% | 2.01 19.9% | 2.05 18.0% | 2.02 19.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice