Cleethorpes Town 5 - 1 Lancaster City — rezultat
26.09.2026 14:00 • Engleska - FA trofej
Forma i statistika timova
Cleethorpes Town Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Newcastle Town | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 04.10.2025 | Redditch United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2025 | Carlton Town | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 05.10.2024 | AFC Telford United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.09.2024 | Walsall Wood | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.09.2024 | Kettering Town | A | 1-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Darlaston Town | A | 0-2 | P | U |
| 31.08.2024 | Malvern Town | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 17.08.2024 | Quorn | H | 4-0 | P | O |
| 03.08.2024 | Kimberley Miners Welfare | A | 0-7 | P | O |
Lancaster City Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Bradford (Park Avenue) | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Tadcaster Albion | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 05.09.2026 | Tadcaster Albion | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 07.10.2025 | Prescot Cables | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2025 | Whitby Town | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 05.10.2024 | Clitheroe | A | 2-0 | I | U |
| 03.09.2024 | Barnoldswick Town | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2024 | Barnoldswick Town | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.10.2023 | City of Liverpool | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.09.2023 | Ashton United | H | 0-2 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 92.9% | 91.9% | 90.1% | 91.7% | 90.4% |
| 1 | 1.81 4.6% | 1.81 4.6% | 1.88 4.4% | 1.85 4.5% | 1.87 0.0% | 1.83 0.0% | 1.83 3.4% |
| X | 3.58 1.1% | 3.58 1.1% | 3.75 0.0% | 3.70 0.0% | 3.64 0.0% | 3.75 0.0% | 3.70 1.4% |
| 2 | 3.61 10.2% | 3.61 10.2% | 3.60 8.9% | 3.60 7.7% | 3.33 0.0% | 3.60 0.0% | 3.45 6.8% |
| 0-2 | 2.26 7.0% | 2.26 7.0% | 2.35 2.1% | 2.30 6.9% | 2.34 0.0% | 2.35 0.0% | 2.40 2.0% |
| 3+ | 1.51 4.9% | 1.51 4.9% | 1.53 2.0% | 1.53 6.3% | 1.52 0.0% | 1.53 0.0% | 1.49 0.7% |
| 4+ | 2.31 9.0% | 2.31 9.0% | 2.40 2.1% | 2.30 8.5% | - | 2.35 0.0% | 2.30 0.9% |
| GG | 1.48 2.8% | 1.48 2.8% | 1.50 0.0% | 1.53 4.8% | 1.48 0.0% | 1.48 0.0% | 1.47 0.7% |
| NG | 2.41 4.7% | 2.41 4.7% | 2.40 0.0% | 2.35 6.7% | 2.41 0.0% | 2.40 0.0% | 2.45 0.0% |
| I2+ | 2.17 4.3% | 2.17 4.3% | 2.30 2.2% | 2.27 4.6% | 2.28 0.0% | 2.30 0.0% | 2.25 1.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice