Nantwich Town 2 - 3 Wellingborough Town — rezultat
12.09.2026 14:00 • Engleska - FA trofej
Forma i statistika timova
Nantwich Town Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Boston Town | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 27.09.2025 | Macclesfield | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 20.09.2025 | Silsden | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 13.09.2025 | Trafford | H | 3-1 | P | O |
| 06.09.2025 | Ossett United | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 02.09.2025 | Avro | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 30.08.2025 | Avro | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.08.2025 | Charnock Richard | H | 0-0 | I | U |
| 24.09.2024 | Sporting Khalsa | A | 4-3 (2-2) | I | O |
| 07.09.2024 | Bishop Auckland | A | 1-2 | P | O |
Wellingborough Town Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Kettering Town | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Kettering Town | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 29.08.2026 | Belper Town | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 23.08.2025 | Sporting Khalsa | A | 1-1 | N | U |
| 16.08.2025 | Bourne Town | H | 0-0 | I | U |
| 02.08.2025 | Deeping Rangers | A | 0-0 | I | U |
| 07.09.2024 | Corby Town | H | 2-3 | I | O |
| 31.08.2024 | Shifnal Town FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 17.08.2024 | Aylestone Park | A | 0-2 | P | U |
| 07.08.2024 | Sleaford Town | A | 2-2 (0-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 93.1% | 91.8% | – | 90.3% | – |
| 1 | 3.18 10.7% | 3.18 10.7% | 3.10 15.1% | 3.20 12.3% | - | 2.95 28.0% | - |
| X | 4.10 1.2% | 4.10 1.2% | 4.05 1.2% | 4.00 0.0% | - | 4.00 6.7% | - |
| 2 | 1.84 5.1% | 1.84 5.1% | 1.98 10.0% | 1.90 8.6% | - | 1.93 11.6% | - |
| 0-2 | 2.88 3.0% | 2.88 3.0% | 3.05 3.4% | 2.85 0.0% | - | 3.10 5.1% | - |
| 3+ | 1.32 1.5% | 1.32 1.5% | 1.34 0.7% | 1.33 0.0% | - | 1.32 2.2% | - |
| 4+ | 1.89 3.3% | 1.89 3.3% | 1.90 1.6% | 1.87 0.0% | - | 1.83 3.7% | - |
| GG | 1.34 0.8% | 1.34 0.8% | 1.34 2.2% | 1.35 2.2% | - | 1.31 1.5% | - |
| NG | 2.90 1.7% | 2.90 1.7% | 3.00 5.3% | 2.92 4.3% | - | 3.10 5.1% | - |
| I2+ | 1.88 1.1% | 1.88 1.1% | 1.98 1.0% | 2.00 0.0% | - | 1.90 2.6% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice