Bradford 1 - 0 Mansfield Town — rezultat
05.09.2026 14:00 • Engleska - Liga 1
Mečevi iz lige Engleska - Liga 1
Tabele Engleska - Liga 1
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 12 | 6 | 3 | 19 |
| 2 | Bradford | 9 | 5 | 2 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.4 | 17 |
| 3 | Stockport County | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 11 | 9 | 3.4 | 16 |
| 4 | Huddersfield | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 16 |
| 5 | Cambridge United | 9 | 4 | 4 | 1 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 16 |
| 6 | Reading | 9 | 4 | 3 | 2 | 22 | 11 | 11 | 3.7 | 15 |
| 7 | Sheffield Wednesday | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 8 | 7 | 2.9 | 15 |
| 8 | Oxford United | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 14 |
| 9 | Stevenage | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 12 |
| 10 | Burton Albion | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 16 | -2 | 3 | 12 |
| 11 | AFC Wimbledon | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 12 |
| 12 | Leyton Orient | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 11 |
| 13 | Luton | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 15 | 1 | 3.9 | 11 |
| 14 | Mansfield Town | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.2 | 11 |
| 15 | Wycombe | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 20 | -6 | 3.8 | 10 |
| 16 | Doncaster | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 9 |
| 17 | Leicester | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 14 | -4 | 3 | 9 |
| 18 | Blackpool | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 8 |
| 19 | Barnsley | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 8 |
| 20 | Peterborough | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 14 | -7 | 2.3 | 8 |
| 21 | Bromley | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 20 | -11 | 3.6 | 8 |
| 22 | Notts County | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 7 |
| 23 | Milton Keynes Dons | 8 | 0 | 6 | 2 | 9 | 15 | -6 | 3 | 6 |
| 24 | Wigan | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 4 | 10 |
| 2 | Mansfield Town | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 3 | Cambridge United | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 10 |
| 4 | Stockport County | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 9 |
| 5 | Plymouth | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 6 | Huddersfield | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 8 |
| 7 | AFC Wimbledon | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.5 | 8 |
| 8 | Bradford | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 9 | Stevenage | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 10 | Burton Albion | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Sheffield Wednesday | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 5 |
| 12 | Oxford United | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 5 |
| 13 | Blackpool | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 14 | Luton | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 16 | Notts County | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 17 | Peterborough | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 18 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 | 4 |
| 20 | Wycombe | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 22 | Leyton Orient | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 3 |
| 23 | Leicester | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 3 |
| 24 | Wigan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 2 | Sheffield Wednesday | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 10 |
| 3 | Bradford | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 10 |
| 4 | Oxford United | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 5 | Leyton Orient | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 8 |
| 6 | Huddersfield | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 8 |
| 7 | Stockport County | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 8 | Wycombe | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Cambridge United | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 10 | Leicester | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 11 | Luton | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 11 | 0 | 5.5 | 6 |
| 12 | Burton Albion | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Reading | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 5 |
| 14 | Stevenage | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 16 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 17 | AFC Wimbledon | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 4 |
| 18 | Peterborough | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 20 | Notts County | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 3 |
| 22 | Blackpool | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 3 |
| 23 | Wigan | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 24 | Mansfield Town | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
Forma i statistika timova
Bradford Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Curzon Ashton | A | 0-0 | I | U |
| 01.09.2026 | Cambridge United | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Plymouth | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.08.2026 | Burnley | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.08.2026 | Sheffield Wednesday | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Peterborough | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Rochdale | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.05.2026 | Bolton | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Bolton | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Exeter City | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Mansfield Town Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Reading | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Luton | H | 5-2 (3-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Peterborough | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.08.2026 | Manchester City U21 | H | 1-4 (0-3) | I | O |
| 15.08.2026 | Doncaster | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 09.08.2026 | Sheffield Utd | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 02.05.2026 | Cardiff | H | 5-4 (3-0) | P | O |
| 28.04.2026 | Peterborough | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Huddersfield | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 21.04.2026 | Stockport County | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | League One | Bradford | 1-1 (0-1) | Mansfield Town | N | U |
| 01.01.2026 | League One | Mansfield Town | 3-0 (2-0) | Bradford | I | O |
| 17.09.2024 | EFL Trophy | Mansfield Town | 0-3 (0-2) | Bradford | P | O |
| 16.03.2024 | League Two | Bradford | 1-5 (0-4) | Mansfield Town | I | O |
| 02.09.2023 | League Two | Mansfield Town | 0-0 (0-0) | Bradford | N | U |
| 04.02.2023 | League Two | Bradford | 1-1 (1-0) | Mansfield Town | N | U |
| 08.11.2022 | League Two | Mansfield Town | 1-2 (0-1) | Bradford | P | O |
| 26.02.2022 | League Two | Bradford | 0-2 (0-1) | Mansfield Town | I | U |
| 21.08.2021 | League Two | Mansfield Town | 2-3 (1-1) | Bradford | P | O |
| 02.03.2021 | League Two | Bradford | 1-0 (1-0) | Mansfield Town | P | U |
| 17.10.2020 | League Two | Mansfield Town | 1-3 (0-2) | Bradford | P | O |
| 25.01.2020 | League Two | Mansfield Town | 3-0 (2-0) | Bradford | I | O |
| 29.12.2019 | League Two | Bradford | 2-0 (1-0) | Mansfield Town | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 91.8% | 92.4% | 94.5% | 94.5% | 93.4% |
| 1 | 1.79 6.8% | 1.79 6.8% | 1.75 5.4% | 1.80 4.3% | 1.82 4.2% | 1.82 5.7% | 1.79 4.8% |
| X | 3.58 4.7% | 3.58 4.7% | 3.65 4.3% | 3.50 7.7% | 3.48 1.2% | 3.65 4.3% | 3.55 7.6% |
| 2 | 4.37 11.2% | 4.37 11.2% | 4.10 7.9% | 4.15 12.2% | 4.51 9.5% | 4.25 9.0% | 4.35 20.8% |
| 0-2 | 1.88 2.7% | 1.88 2.7% | 1.85 2.8% | 1.83 1.7% | 1.96 6.5% | 1.93 4.3% | 1.86 3.3% |
| 3+ | 1.89 2.6% | 1.89 2.6% | 1.85 2.6% | 1.87 1.6% | 1.88 3.1% | 1.85 4.1% | 1.85 1.6% |
| 4+ | 3.08 3.1% | 3.08 3.1% | 3.25 4.4% | 3.10 3.1% | 3.15 9.7% | 3.20 5.9% | 3.25 3.0% |
| GG | 1.78 0.6% | 1.78 0.6% | 1.78 0.0% | 1.78 0.0% | 1.82 0.5% | 1.75 3.3% | 1.80 1.7% |
| NG | 1.93 0.5% | 1.93 0.5% | 1.93 1.6% | 1.92 0.0% | 1.96 0.5% | 2.00 2.6% | 1.93 0.5% |
| I2+ | 2.77 1.4% | 2.77 1.4% | 2.80 3.4% | 2.67 1.8% | 2.86 3.1% | 2.80 5.1% | 2.85 1.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice