Huddersfield 2 - 2 Sheffield Wednesday — rezultat
10.10.2026 14:00 • Engleska - Liga 1
Mečevi iz lige Engleska - Liga 1
Tabele Engleska - Liga 1
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 12 | 6 | 3 | 19 |
| 2 | Bradford | 9 | 5 | 2 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.4 | 17 |
| 3 | Stockport County | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 11 | 9 | 3.4 | 16 |
| 4 | Huddersfield | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 16 |
| 5 | Cambridge United | 9 | 4 | 4 | 1 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 16 |
| 6 | Reading | 9 | 4 | 3 | 2 | 22 | 11 | 11 | 3.7 | 15 |
| 7 | Sheffield Wednesday | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 8 | 7 | 2.9 | 15 |
| 8 | Oxford United | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 14 |
| 9 | Stevenage | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 12 |
| 10 | Burton Albion | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 16 | -2 | 3 | 12 |
| 11 | AFC Wimbledon | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 12 |
| 12 | Leyton Orient | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 11 |
| 13 | Luton | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 15 | 1 | 3.9 | 11 |
| 14 | Mansfield Town | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.2 | 11 |
| 15 | Wycombe | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 20 | -6 | 3.8 | 10 |
| 16 | Doncaster | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 9 |
| 17 | Leicester | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 14 | -4 | 3 | 9 |
| 18 | Blackpool | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 8 |
| 19 | Barnsley | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 8 |
| 20 | Peterborough | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 14 | -7 | 2.3 | 8 |
| 21 | Bromley | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 20 | -11 | 3.6 | 8 |
| 22 | Notts County | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 7 |
| 23 | Milton Keynes Dons | 8 | 0 | 6 | 2 | 9 | 15 | -6 | 3 | 6 |
| 24 | Wigan | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 4 | 10 |
| 2 | Mansfield Town | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 3 | Cambridge United | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 10 |
| 4 | Stockport County | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 9 |
| 5 | Plymouth | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 6 | Huddersfield | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 8 |
| 7 | AFC Wimbledon | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.5 | 8 |
| 8 | Bradford | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 9 | Stevenage | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 10 | Burton Albion | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Sheffield Wednesday | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 5 |
| 12 | Oxford United | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 5 |
| 13 | Blackpool | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 14 | Luton | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 16 | Notts County | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 17 | Peterborough | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 18 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 | 4 |
| 20 | Wycombe | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 22 | Leyton Orient | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 3 |
| 23 | Leicester | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 3 |
| 24 | Wigan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 2 | Sheffield Wednesday | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 10 |
| 3 | Bradford | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 10 |
| 4 | Oxford United | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 5 | Leyton Orient | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 8 |
| 6 | Huddersfield | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 8 |
| 7 | Stockport County | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 8 | Wycombe | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Cambridge United | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 10 | Leicester | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 11 | Luton | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 11 | 0 | 5.5 | 6 |
| 12 | Burton Albion | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Reading | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 5 |
| 14 | Stevenage | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 16 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 17 | AFC Wimbledon | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 4 |
| 18 | Peterborough | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 20 | Notts County | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 3 |
| 22 | Blackpool | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 3 |
| 23 | Wigan | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 24 | Mansfield Town | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
Forma i statistika timova
Huddersfield Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | Rochdale | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 03.10.2026 | Burton Albion | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 19.09.2026 | Bromley | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Mansfield Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Doncaster | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Notts County | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.09.2026 | Oxford United | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 29.08.2026 | Cambridge United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Milton Keynes Dons | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | AFC Wimbledon | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Sheffield Wednesday Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | Sunderland U21 | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 26.09.2026 | Stevenage | A | 0-0 | I | U |
| 22.09.2026 | Salford City | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Stockport County | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Wigan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Peterborough | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Wycombe | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 29.08.2026 | Bromley | H | 7-2 (3-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Wolves | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 20.08.2026 | Bradford | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2024 | Championship | Huddersfield | 4-0 (0-0) | Sheffield Wednesday | P | O |
| 07.10.2023 | Championship | Sheffield Wednesday | 0-0 (0-0) | Huddersfield | N | U |
| 01.08.2021 | League Cup | Sheffield Wednesday | 0-0 (0-0) | Huddersfield | N | U |
| 17.03.2021 | Championship | Sheffield Wednesday | 1-1 (1-0) | Huddersfield | N | U |
| 08.12.2020 | Championship | Huddersfield | 2-0 (2-0) | Sheffield Wednesday | P | U |
| 14.07.2020 | Championship | Sheffield Wednesday | 0-0 (0-0) | Huddersfield | N | U |
| 15.09.2019 | Championship | Huddersfield | 0-2 (0-1) | Sheffield Wednesday | I | U |
| 17.05.2017 | Championship | Sheffield Wednesday | 1-1 (0-0) | Huddersfield | N | U |
| 14.05.2017 | Championship | Huddersfield | 0-0 (0-0) | Sheffield Wednesday | N | U |
| 14.01.2017 | Championship | Sheffield Wednesday | 2-0 (0-0) | Huddersfield | I | U |
| 16.10.2016 | Championship | Huddersfield | 0-1 (0-0) | Sheffield Wednesday | I | U |
| 02.04.2016 | Championship | Huddersfield | 0-1 (0-0) | Sheffield Wednesday | I | U |
| 21.11.2015 | Championship | Sheffield Wednesday | 3-1 (0-0) | Huddersfield | I | O |
| 04.04.2015 | Championship | Sheffield Wednesday | 1-1 (0-0) | Huddersfield | N | U |
| 22.11.2014 | Championship | Huddersfield | 0-0 (0-0) | Sheffield Wednesday | N | U |
| 22.02.2014 | Championship | Huddersfield | 0-2 (0-1) | Sheffield Wednesday | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 93.7% | 92.2% | 94.4% | 94.3% | 93.6% |
| 1 | 1.64 20.4% | 1.64 20.4% | 1.70 7.1% | 1.65 16.2% | 1.68 8.2% | 1.65 12.2% | 1.67 16.5% |
| X | 4.05 15.7% | 4.05 15.7% | 3.75 1.3% | 3.90 13.0% | 4.03 5.8% | 3.85 2.7% | 4.00 21.2% |
| 2 | 4.70 40.7% | 4.70 40.7% | 4.70 20.5% | 4.50 40.6% | 4.64 16.0% | 5.15 33.8% | 4.55 49.2% |
| 0-2 | 2.25 9.2% | 2.25 9.2% | 2.25 2.2% | 2.20 6.3% | 2.29 0.9% | 2.24 1.8% | 2.25 12.5% |
| 3+ | 1.60 6.4% | 1.60 6.4% | 1.58 0.0% | 1.60 4.8% | 1.61 0.6% | 1.63 1.2% | 1.58 4.8% |
| 4+ | 2.38 9.2% | 2.38 9.2% | 2.55 2.0% | 2.47 6.8% | - | 2.60 1.9% | 2.55 8.9% |
| GG | 1.62 1.9% | 1.62 1.9% | 1.63 5.2% | 1.63 1.9% | 1.64 3.8% | 1.68 3.1% | 1.62 2.5% |
| NG | 2.17 1.8% | 2.17 1.8% | 2.20 4.3% | 2.15 2.3% | 2.22 5.1% | 2.10 4.5% | 2.18 2.8% |
| I2+ | 2.23 6.3% | 2.23 6.3% | 2.40 0.8% | 2.30 5.0% | 2.42 0.8% | 2.50 0.0% | 2.38 6.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice