Plymouth 0 - 1 Burton Albion — rezultat
26.09.2026 14:00 • Engleska - Liga 1
Mečevi iz lige Engleska - Liga 1
Tabele Engleska - Liga 1
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 12 | 6 | 3 | 19 |
| 2 | Bradford | 9 | 5 | 2 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.4 | 17 |
| 3 | Stockport County | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 11 | 9 | 3.4 | 16 |
| 4 | Huddersfield | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 16 |
| 5 | Cambridge United | 9 | 4 | 4 | 1 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 16 |
| 6 | Reading | 9 | 4 | 3 | 2 | 22 | 11 | 11 | 3.7 | 15 |
| 7 | Sheffield Wednesday | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 8 | 7 | 2.9 | 15 |
| 8 | Oxford United | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 14 |
| 9 | Stevenage | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 12 |
| 10 | Burton Albion | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 16 | -2 | 3 | 12 |
| 11 | AFC Wimbledon | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 12 |
| 12 | Leyton Orient | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 11 |
| 13 | Luton | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 15 | 1 | 3.9 | 11 |
| 14 | Mansfield Town | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.2 | 11 |
| 15 | Wycombe | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 20 | -6 | 3.8 | 10 |
| 16 | Doncaster | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 9 |
| 17 | Leicester | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 14 | -4 | 3 | 9 |
| 18 | Blackpool | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 8 |
| 19 | Barnsley | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 8 |
| 20 | Peterborough | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 14 | -7 | 2.3 | 8 |
| 21 | Bromley | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 20 | -11 | 3.6 | 8 |
| 22 | Notts County | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 7 |
| 23 | Milton Keynes Dons | 8 | 0 | 6 | 2 | 9 | 15 | -6 | 3 | 6 |
| 24 | Wigan | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 4 | 10 |
| 2 | Mansfield Town | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 3 | Cambridge United | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 10 |
| 4 | Stockport County | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 9 |
| 5 | Plymouth | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 6 | Huddersfield | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 8 |
| 7 | AFC Wimbledon | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.5 | 8 |
| 8 | Bradford | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 9 | Stevenage | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 10 | Burton Albion | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Sheffield Wednesday | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 5 |
| 12 | Oxford United | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 5 |
| 13 | Blackpool | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 14 | Luton | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 16 | Notts County | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 17 | Peterborough | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 18 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 | 4 |
| 20 | Wycombe | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 22 | Leyton Orient | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 3 |
| 23 | Leicester | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 3 |
| 24 | Wigan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 2 | Sheffield Wednesday | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 10 |
| 3 | Bradford | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 10 |
| 4 | Oxford United | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 5 | Leyton Orient | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 8 |
| 6 | Huddersfield | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 8 |
| 7 | Stockport County | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 8 | Wycombe | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Cambridge United | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 10 | Leicester | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 11 | Luton | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 11 | 0 | 5.5 | 6 |
| 12 | Burton Albion | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Reading | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 5 |
| 14 | Stevenage | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 16 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 17 | AFC Wimbledon | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 4 |
| 18 | Peterborough | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 20 | Notts County | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 3 |
| 22 | Blackpool | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 3 |
| 23 | Wigan | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 24 | Mansfield Town | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
Forma i statistika timova
Plymouth Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Crystal Palace U21 | H | 5-1 (3-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Blackpool | A | 2-4 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Barnsley | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Doncaster | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 01.09.2026 | Leicester | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Bradford | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 25.08.2026 | Coventry | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Wycombe | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Stockport County | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 10.08.2026 | Exeter City | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Burton Albion Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Nottingham Forest U21 | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Mansfield Town | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 12.09.2026 | Oxford United | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Cambridge United | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 02.09.2026 | AFC Wimbledon | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Notts County | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Leicester | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 15.08.2026 | Stevenage | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.08.2026 | Blackburn | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Leyton Orient | A | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.01.2026 | League One | Plymouth | 3-0 (1-0) | Burton Albion | P | O |
| 27.09.2025 | League One | Burton Albion | 0-4 (0-2) | Plymouth | P | O |
| 29.04.2023 | League One | Plymouth | 1-0 (1-0) | Burton Albion | P | U |
| 19.11.2022 | League One | Burton Albion | 2-2 (1-0) | Plymouth | N | O |
| 09.04.2022 | League One | Burton Albion | 0-0 (0-0) | Plymouth | N | U |
| 09.10.2021 | League One | Plymouth | 2-1 (2-0) | Burton Albion | P | O |
| 17.04.2021 | League One | Burton Albion | 1-1 (0-0) | Plymouth | N | U |
| 10.10.2020 | League One | Plymouth | 2-0 (1-0) | Burton Albion | P | U |
| 29.12.2018 | League One | Burton Albion | 1-1 (1-0) | Plymouth | N | U |
| 20.10.2018 | League One | Plymouth | 2-3 (2-2) | Burton Albion | I | O |
| 03.04.2015 | League Two | Plymouth | 1-1 (0-1) | Burton Albion | N | U |
| 01.11.2014 | League Two | Burton Albion | 1-1 (1-0) | Plymouth | N | U |
| 05.04.2014 | League Two | Burton Albion | 1-0 (1-0) | Plymouth | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 91.6% | 92.0% | 94.5% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 1.50 7.4% | 1.50 7.4% | 1.50 9.1% | 1.48 4.5% | 1.52 10.1% | 1.55 4.9% | 1.52 7.9% |
| X | 4.35 7.4% | 4.35 7.4% | 4.20 10.5% | 4.35 13.0% | 4.38 11.7% | 4.00 3.9% | 4.30 16.2% |
| 2 | 5.77 18.2% | 5.77 18.2% | 5.35 18.9% | 5.50 14.6% | 5.80 23.7% | 6.05 13.1% | 5.55 29.1% |
| 0-2 | 2.29 7.0% | 2.29 7.0% | 2.30 8.5% | 2.22 3.3% | 2.36 8.3% | 2.35 9.3% | 2.32 9.4% |
| 3+ | 1.58 4.8% | 1.58 4.8% | 1.55 4.9% | 1.58 3.1% | 1.58 5.4% | 1.58 6.0% | 1.55 4.9% |
| 4+ | 2.35 8.2% | 2.35 8.2% | 2.45 7.5% | 2.45 5.8% | - | 2.50 7.4% | 2.45 7.5% |
| GG | 1.67 0.6% | 1.67 0.6% | 1.65 0.0% | 1.70 0.0% | 1.71 1.2% | 1.69 0.6% | 1.68 1.2% |
| NG | 2.08 1.0% | 2.08 1.0% | 2.10 0.0% | 2.02 1.5% | 2.12 0.9% | 2.10 2.4% | 2.10 1.0% |
| I2+ | 2.21 4.7% | 2.21 4.7% | 2.30 8.0% | 2.25 3.0% | 2.37 6.7% | 2.35 7.8% | 2.35 4.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice