Wycombe 3 - 3 Milton Keynes Dons — rezultat
05.09.2026 14:00 • Engleska - Liga 1
Mečevi iz lige Engleska - Liga 1
Tabele Engleska - Liga 1
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 12 | 6 | 3 | 19 |
| 2 | Bradford | 9 | 5 | 2 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.4 | 17 |
| 3 | Stockport County | 9 | 5 | 1 | 3 | 20 | 11 | 9 | 3.4 | 16 |
| 4 | Huddersfield | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 16 |
| 5 | Cambridge United | 9 | 4 | 4 | 1 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 16 |
| 6 | Reading | 9 | 4 | 3 | 2 | 22 | 11 | 11 | 3.7 | 15 |
| 7 | Sheffield Wednesday | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 8 | 7 | 2.9 | 15 |
| 8 | Oxford United | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | 8 | 7 | 3.3 | 14 |
| 9 | Stevenage | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 12 |
| 10 | Burton Albion | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 16 | -2 | 3 | 12 |
| 11 | AFC Wimbledon | 9 | 3 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 1.9 | 12 |
| 12 | Leyton Orient | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 11 |
| 13 | Luton | 8 | 3 | 2 | 3 | 16 | 15 | 1 | 3.9 | 11 |
| 14 | Mansfield Town | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 14 | -2 | 3.2 | 11 |
| 15 | Wycombe | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 20 | -6 | 3.8 | 10 |
| 16 | Doncaster | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 9 |
| 17 | Leicester | 8 | 2 | 3 | 3 | 10 | 14 | -4 | 3 | 9 |
| 18 | Blackpool | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 3.4 | 8 |
| 19 | Barnsley | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 15 | -7 | 2.9 | 8 |
| 20 | Peterborough | 9 | 2 | 2 | 5 | 7 | 14 | -7 | 2.3 | 8 |
| 21 | Bromley | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 20 | -11 | 3.6 | 8 |
| 22 | Notts County | 8 | 1 | 4 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 7 |
| 23 | Milton Keynes Dons | 8 | 0 | 6 | 2 | 9 | 15 | -6 | 3 | 6 |
| 24 | Wigan | 8 | 1 | 1 | 6 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reading | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 6 | 8 | 4 | 10 |
| 2 | Mansfield Town | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 3 | Cambridge United | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2.8 | 10 |
| 4 | Stockport County | 5 | 3 | 0 | 2 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 9 |
| 5 | Plymouth | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 6 | Huddersfield | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 8 |
| 7 | AFC Wimbledon | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.5 | 8 |
| 8 | Bradford | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 9 | Stevenage | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 10 | Burton Albion | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Sheffield Wednesday | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 5 |
| 12 | Oxford United | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 5 |
| 13 | Blackpool | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 14 | Luton | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 16 | Notts County | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 17 | Peterborough | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 18 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 9 | -6 | 3 | 4 |
| 20 | Wycombe | 5 | 0 | 3 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 22 | Leyton Orient | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 3 |
| 23 | Leicester | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 3 |
| 24 | Wigan | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Plymouth | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 2 | Sheffield Wednesday | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 10 |
| 3 | Bradford | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 10 |
| 4 | Oxford United | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 5 | Leyton Orient | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 8 |
| 6 | Huddersfield | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 8 |
| 7 | Stockport County | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 8 | Wycombe | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 7 |
| 9 | Cambridge United | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 10 | Leicester | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 11 | Luton | 4 | 2 | 0 | 2 | 11 | 11 | 0 | 5.5 | 6 |
| 12 | Burton Albion | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Reading | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 5 |
| 14 | Stevenage | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 5 |
| 15 | Doncaster | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 16 | Barnsley | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 4 |
| 17 | AFC Wimbledon | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 4 |
| 18 | Peterborough | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 19 | Bromley | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 11 | -5 | 4.2 | 4 |
| 20 | Notts County | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 3 |
| 21 | Milton Keynes Dons | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 3 |
| 22 | Blackpool | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 3 |
| 23 | Wigan | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 24 | Mansfield Town | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 1 |
Forma i statistika timova
Wycombe Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Sheffield Wednesday | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 29.08.2026 | Stockport County | A | 5-1 (2-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Plymouth | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.08.2026 | Reading | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Blackpool | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.08.2026 | Stevenage | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 02.05.2026 | Rotherham | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 25.04.2026 | Lincoln | A | 4-3 (2-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Blackpool | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 11.04.2026 | Huddersfield | A | 3-3 (0-1) | N | O |
Milton Keynes Dons Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Wigan | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | Leicester | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Huddersfield | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Oxford United | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 08.08.2026 | Norwich | A | 4-1 (3-0) | I | O |
| 02.05.2026 | Fleetwood Town | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 25.04.2026 | Tranmere | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Crewe | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 11.04.2026 | Bromley | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 06.04.2026 | Oldham | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2023 | League Cup | Milton Keynes Dons | 0-2 (0-0) | Wycombe | P | U |
| 01.04.2023 | League One | Wycombe | 2-2 (1-1) | Milton Keynes Dons | N | O |
| 22.10.2022 | League One | Milton Keynes Dons | 0-1 (0-1) | Wycombe | P | U |
| 08.05.2022 | League One | Milton Keynes Dons | 1-0 (1-0) | Wycombe | I | U |
| 05.05.2022 | League One | Wycombe | 2-0 (1-0) | Milton Keynes Dons | P | U |
| 29.01.2022 | League One | Wycombe | 0-1 (0-1) | Milton Keynes Dons | I | U |
| 05.10.2021 | EFL Trophy | Milton Keynes Dons | 2-1 (1-1) | Wycombe | I | O |
| 25.09.2021 | League One | Milton Keynes Dons | 1-0 (1-0) | Wycombe | I | U |
| 01.02.2020 | League One | Milton Keynes Dons | 2-0 (0-0) | Wycombe | I | U |
| 12.11.2019 | EFL Trophy | Milton Keynes Dons | 1-2 (1-0) | Wycombe | P | O |
| 17.08.2019 | League One | Wycombe | 3-2 (2-1) | Milton Keynes Dons | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.2% | 92.7% | 94.4% | 94.6% | 93.4% |
| 1 | 2.25 8.2% | 2.25 8.2% | 2.20 8.3% | 2.25 4.3% | 2.24 9.3% | 2.25 8.2% | 2.22 7.5% |
| X | 3.64 4.6% | 3.64 4.6% | 3.50 6.1% | 3.50 4.5% | 3.57 4.7% | 3.65 9.0% | 3.55 9.2% |
| 2 | 2.87 7.9% | 2.87 7.9% | 2.90 9.4% | 2.87 10.4% | 3.01 9.1% | 2.95 3.5% | 2.95 12.6% |
| 0-2 | 2.21 11.6% | 2.21 11.6% | 2.15 10.3% | 2.17 11.3% | 2.21 11.1% | 2.20 10.0% | 2.18 13.0% |
| 3+ | 1.64 8.9% | 1.64 8.9% | 1.60 8.6% | 1.62 8.0% | 1.76 2.2% | 1.65 7.3% | 1.62 8.0% |
| 4+ | 2.48 13.0% | 2.48 13.0% | 2.60 14.8% | 2.50 12.9% | 2.99 3.2% | 2.65 11.7% | 2.62 12.7% |
| GG | 1.52 6.2% | 1.52 6.2% | 1.53 6.1% | 1.53 6.7% | 1.57 6.0% | 1.55 6.1% | 1.54 5.5% |
| NG | 2.37 9.2% | 2.37 9.2% | 2.30 8.5% | 2.35 10.8% | 2.37 8.7% | 2.35 9.3% | 2.35 10.8% |
| I2+ | 2.39 8.8% | 2.39 8.8% | 2.45 9.3% | 2.35 8.6% | 2.51 8.4% | 2.50 9.1% | 2.47 8.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice