Barnsley 3 - 2 Crewe — rezultat
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Barnsley Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Doncaster | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Bromley | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Wigan | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | Stockport County | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 28.04.2026 | Northampton | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.04.2026 | Luton | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 21.04.2026 | Stevenage | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Bradford | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 14.04.2026 | Port Vale | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Rotherham | A | 1-3 (0-1) | P | O |
Crewe Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Northampton | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Crawley Town | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Accrington ST | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Cambridge United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Chesterfield | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Milton Keynes Dons | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 11.04.2026 | Grimsby | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 06.04.2026 | Salford City | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 03.04.2026 | Accrington ST | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.03.2026 | Oldham | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2022 | FA Cup | Barnsley | 3-0 (1-0) | Crewe | P | O |
| 05.01.2020 | FA Cup | Crewe | 1-3 (0-1) | Barnsley | P | O |
| 27.02.2016 | League One | Crewe | 1-2 (1-0) | Barnsley | P | O |
| 10.10.2015 | League One | Barnsley | 1-2 (1-1) | Crewe | I | O |
| 21.02.2015 | League One | Barnsley | 2-0 (0-0) | Crewe | P | U |
| 16.08.2014 | League One | Crewe | 1-2 (1-0) | Barnsley | P | O |
| 12.08.2014 | League Cup | Barnsley | 0-2 (0-1) | Crewe | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.6% | 96.6% | 93.6% | 92.3% | 95.1% | 94.3% | 93.6% |
| 1 | 1.74 11.5% | 1.74 11.5% | 1.70 4.3% | 1.66 5.7% | 1.68 0.0% | 1.60 1.8% | 1.68 7.7% |
| X | 4.10 12.8% | 4.10 12.8% | 4.00 2.4% | 3.90 2.5% | 4.11 1.5% | 4.25 10.4% | 4.25 6.3% |
| 2 | 4.62 16.0% | 4.62 16.0% | 4.35 10.3% | 4.45 0.0% | 4.69 1.9% | 5.00 6.5% | 4.20 8.7% |
| 0-2 | 2.25 3.8% | 2.25 3.8% | 2.38 3.5% | 2.25 2.2% | 2.38 4.8% | 2.30 2.1% | 2.35 0.0% |
| 3+ | 1.56 2.6% | 1.56 2.6% | 1.55 1.9% | 1.57 0.6% | 1.59 3.0% | 1.60 1.3% | 1.54 2.0% |
| 4+ | 2.47 1.6% | 2.47 1.6% | 2.40 4.0% | 2.42 2.1% | 2.50 5.3% | 2.55 2.0% | 2.40 2.1% |
| GG | 1.58 3.1% | 1.58 3.1% | 1.58 3.1% | 1.61 0.6% | 1.63 3.0% | 1.66 3.1% | 1.56 1.3% |
| NG | 2.26 4.1% | 2.26 4.1% | 2.30 4.5% | 2.20 2.3% | 2.29 3.6% | 2.15 2.3% | 2.28 3.6% |
| I2+ | 2.35 2.6% | 2.35 2.6% | 2.30 3.4% | 2.22 1.3% | 2.39 4.4% | 2.40 2.1% | 2.32 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice