Bradford 0 - 0 Burnley — rezultat
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Bradford Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | Sheffield Wednesday | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Peterborough | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 08.08.2026 | Rochdale | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 14.05.2026 | Bolton | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Bolton | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Exeter City | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Bolton | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.04.2026 | Plymouth | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Barnsley | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 11.04.2026 | Stevenage | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Burnley Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | West Brom | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 16.08.2026 | West Ham | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 08.08.2026 | Notts County | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.05.2026 | Wolves | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.05.2026 | Arsenal | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.05.2026 | Aston Villa | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 01.05.2026 | Leeds | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 22.04.2026 | Manchester City | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 19.04.2026 | Nottingham Forest | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Brighton | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.6% | 96.6% | 93.3% | 92.6% | 95.3% | 94.3% | 93.3% |
| 1 | 3.64 9.0% | 3.64 9.0% | 3.35 0.0% | 3.40 9.7% | 3.72 8.5% | 3.65 12.3% | 3.50 9.4% |
| X | 3.54 3.5% | 3.54 3.5% | 3.25 1.6% | 3.30 3.1% | 3.39 5.6% | 3.35 4.3% | 3.30 6.5% |
| 2 | 2.09 7.1% | 2.09 7.1% | 2.15 2.3% | 2.07 1.4% | 2.06 8.0% | 2.05 4.7% | 2.07 2.4% |
| 0-2 | 1.87 4.5% | 1.87 4.5% | 1.83 4.6% | 1.80 4.7% | 1.87 4.5% | 1.80 2.9% | 1.83 6.4% |
| 3+ | 1.96 4.9% | 1.96 4.9% | 1.93 3.5% | 1.90 5.0% | 1.94 4.9% | 1.98 3.4% | 1.89 4.5% |
| 4+ | 3.30 5.7% | 3.30 5.7% | 3.45 5.5% | 3.15 8.7% | 3.46 6.7% | 3.55 5.3% | 3.35 8.2% |
| GG | 1.75 2.2% | 1.75 2.2% | 1.75 2.8% | 1.74 4.4% | 1.80 2.2% | 1.78 3.8% | 1.76 2.2% |
| NG | 1.98 2.1% | 1.98 2.1% | 2.00 3.6% | 1.97 4.8% | 2.02 2.5% | 1.95 2.6% | 1.98 4.8% |
| I2+ | 2.83 5.7% | 2.83 5.7% | 2.95 1.7% | 2.75 5.2% | 2.95 3.9% | 3.00 3.2% | 2.88 4.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice