Cambridge United 0 - 1 Millwall — rezultat
25.08.2026 18:45 • Engleska - Liga kup
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Cambridge United Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Bromley | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Wigan | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 08.08.2026 | Barnet | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Crewe | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Barrow | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.04.2026 | Grimsby | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 16.04.2026 | Bromley | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Notts County | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 06.04.2026 | Cheltenham | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.04.2026 | Swindon Town | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Millwall Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Norwich | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Bristol City | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 08.08.2026 | QPR | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.05.2026 | Hull City | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 08.05.2026 | Hull City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Oxford United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.04.2026 | Leicester | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.04.2026 | Stoke City | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | QPR | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 10.04.2026 | West Brom | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2022 | League Cup | Cambridge United | 1-0 (0-0) | Millwall | P | U |
| 24.08.2021 | League Cup | Millwall | 3-1 (2-1) | Cambridge United | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.6% | 96.6% | 93.9% | 92.3% | 95.3% | 94.6% | 93.3% |
| 1 | 3.07 15.2% | 3.07 15.2% | 2.80 17.6% | 2.87 15.6% | 2.86 18.5% | 3.00 17.8% | 2.88 8.6% |
| X | 3.28 4.1% | 3.28 4.1% | 3.25 1.6% | 3.20 0.0% | 3.30 1.5% | 3.35 0.0% | 3.25 3.2% |
| 2 | 2.47 15.4% | 2.47 15.4% | 2.50 16.3% | 2.37 18.5% | 2.52 15.6% | 2.35 14.6% | 2.40 14.3% |
| 0-2 | 1.83 1.6% | 1.83 1.6% | 1.80 1.1% | 1.77 2.7% | 1.83 0.5% | 1.80 1.6% | 1.79 0.6% |
| 3+ | 2.00 1.5% | 2.00 1.5% | 1.95 0.0% | 1.95 3.7% | 1.98 1.0% | 1.98 1.5% | 1.93 1.6% |
| 4+ | 3.30 1.2% | 3.30 1.2% | 3.50 1.4% | 3.30 4.8% | 3.57 1.7% | 3.55 2.9% | 3.50 2.9% |
| GG | 1.73 1.1% | 1.73 1.1% | 1.75 1.7% | 1.75 0.0% | 1.79 1.6% | 1.78 0.0% | 1.75 0.0% |
| NG | 2.02 2.0% | 2.02 2.0% | 2.00 2.6% | 1.97 0.0% | 2.04 2.5% | 1.95 0.0% | 1.99 2.1% |
| I2+ | 2.88 1.8% | 2.88 1.8% | 2.95 1.7% | 2.80 2.9% | 3.01 1.0% | 3.00 1.7% | 2.95 1.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice