Cardiff 1 - 2 Norwich — rezultat
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Cardiff Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Derby | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 17.08.2026 | Wrexham | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 08.08.2026 | Swindon Town | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 02.05.2026 | Mansfield Town | A | 5-4 (3-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Northampton | H | 5-1 (3-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Port Vale | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Reading | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 14.04.2026 | Huddersfield | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Bolton | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Peterborough | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Norwich Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Millwall | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | West Brom | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Milton Keynes Dons | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Hull City | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 25.04.2026 | Swansea | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.04.2026 | Derby | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Bristol City | A | 2-4 (1-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Ipswich | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 06.04.2026 | Millwall | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 03.04.2026 | Portsmouth | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | Championship | Norwich | 4-2 (3-0) | Cardiff | I | O |
| 02.11.2024 | Championship | Cardiff | 2-1 (0-0) | Norwich | P | O |
| 17.02.2024 | Championship | Norwich | 4-1 (2-1) | Cardiff | I | O |
| 11.11.2023 | Championship | Cardiff | 2-3 (2-1) | Norwich | I | O |
| 25.02.2023 | Championship | Norwich | 2-0 (2-0) | Cardiff | I | U |
| 30.07.2022 | Championship | Cardiff | 1-0 (0-0) | Norwich | P | U |
| 16.01.2021 | Championship | Cardiff | 1-2 (0-2) | Norwich | I | O |
| 19.12.2020 | Championship | Norwich | 2-0 (1-0) | Cardiff | I | U |
| 28.08.2018 | League Cup | Cardiff | 1-3 (0-1) | Norwich | I | O |
| 14.04.2018 | Championship | Norwich | 0-2 (0-0) | Cardiff | P | U |
| 01.12.2017 | Championship | Cardiff | 3-1 (0-1) | Norwich | P | O |
| 04.02.2017 | Championship | Cardiff | 0-1 (0-1) | Norwich | I | U |
| 10.09.2016 | Championship | Norwich | 3-2 (1-0) | Cardiff | I | O |
| 17.01.2015 | Championship | Norwich | 3-2 (3-0) | Cardiff | I | O |
| 13.09.2014 | Championship | Cardiff | 2-4 (2-0) | Norwich | I | O |
| 01.02.2014 | Premier League | Cardiff | 2-1 (0-1) | Norwich | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.5% | 96.5% | 93.3% | 92.5% | 95.2% | 93.1% | 93.2% |
| 1 | 2.81 15.6% | 2.81 15.6% | 2.60 0.0% | 2.62 18.0% | 2.67 9.5% | 2.55 8.9% | 2.60 15.6% |
| X | 3.76 12.6% | 3.76 12.6% | 3.75 11.9% | 3.60 12.5% | 3.81 14.1% | 3.65 1.4% | 3.80 20.6% |
| 2 | 2.41 21.5% | 2.41 21.5% | 2.38 8.5% | 2.37 17.4% | 2.42 0.4% | 2.45 4.3% | 2.35 17.5% |
| 0-2 | 2.36 24.2% | 2.36 24.2% | 2.50 31.6% | 2.37 30.2% | 2.55 30.1% | 2.40 27.0% | 2.47 34.2% |
| 3+ | 1.61 16.6% | 1.61 16.6% | 1.50 18.0% | 1.52 19.1% | 1.58 15.1% | 1.55 17.6% | 1.48 19.6% |
| 4+ | 2.42 23.4% | 2.42 23.4% | 2.30 28.1% | 2.27 27.9% | 2.33 0.0% | 2.40 26.2% | 2.28 29.8% |
| GG | 1.48 11.9% | 1.48 11.9% | 1.45 13.7% | 1.47 14.5% | 1.47 14.0% | 1.43 15.4% | 1.44 15.3% |
| NG | 2.50 20.2% | 2.50 20.2% | 2.65 25.0% | 2.50 25.0% | 2.68 24.7% | 2.70 28.6% | 2.62 29.7% |
| I2+ | 2.38 14.7% | 2.38 14.7% | 2.25 19.6% | 2.22 18.4% | 2.29 19.1% | 2.30 19.3% | 2.22 20.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice