Fleetwood Town 4 - 0 Shrewsbury — rezultat
25.08.2026 18:45 • Engleska - Liga kup
Mečevi iz lige Engleska - Liga kup
Forma i statistika timova
Fleetwood Town Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Gillingham | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Chesterfield | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 08.08.2026 | Chesterfield | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.05.2026 | Milton Keynes Dons | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 25.04.2026 | Shrewsbury | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 18.04.2026 | Chesterfield | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Accrington ST | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 06.04.2026 | Barnet | H | 2-5 (0-1) | I | O |
| 03.04.2026 | Bristol Rovers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.03.2026 | Swindon Town | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Shrewsbury Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Barnet | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Tranmere | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Salford City | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.05.2026 | Gillingham | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.04.2026 | Fleetwood Town | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 18.04.2026 | Crawley Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | Oldham | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.04.2026 | Bromley | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 03.04.2026 | Tranmere | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.03.2026 | Newport County | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | League Two | Shrewsbury | 2-2 (0-1) | Fleetwood Town | N | O |
| 22.11.2025 | League Two | Fleetwood Town | 3-1 (1-0) | Shrewsbury | P | O |
| 01.01.2024 | League One | Shrewsbury | 3-1 (2-0) | Fleetwood Town | I | O |
| 26.08.2023 | League One | Fleetwood Town | 0-1 (0-1) | Shrewsbury | I | U |
| 01.01.2023 | League One | Shrewsbury | 0-3 (0-2) | Fleetwood Town | P | O |
| 15.10.2022 | League One | Fleetwood Town | 0-1 (0-1) | Shrewsbury | I | U |
| 05.02.2022 | League One | Shrewsbury | 1-1 (0-1) | Fleetwood Town | N | U |
| 26.12.2021 | League One | Fleetwood Town | 0-3 (0-0) | Shrewsbury | I | O |
| 06.03.2021 | League One | Shrewsbury | 0-2 (0-1) | Fleetwood Town | P | U |
| 27.10.2020 | League One | Fleetwood Town | 1-0 (1-0) | Shrewsbury | P | U |
| 18.01.2020 | League One | Fleetwood Town | 2-2 (0-1) | Shrewsbury | N | O |
| 28.09.2019 | League One | Shrewsbury | 0-3 (0-1) | Fleetwood Town | P | O |
| 01.01.2019 | League One | Shrewsbury | 0-0 (0-0) | Fleetwood Town | N | U |
| 13.10.2018 | League One | Fleetwood Town | 2-1 (2-0) | Shrewsbury | P | O |
| 13.02.2018 | League One | Fleetwood Town | 1-2 (0-1) | Shrewsbury | I | O |
| 21.10.2017 | League One | Shrewsbury | 1-0 (0-0) | Fleetwood Town | I | U |
| 02.01.2017 | League One | Shrewsbury | 0-1 (0-1) | Fleetwood Town | P | U |
| 13.12.2016 | FA Cup | Fleetwood Town | 3-2 (0-1) | Shrewsbury | P | O |
| 03.12.2016 | FA Cup | Shrewsbury | 0-0 (0-0) | Fleetwood Town | N | U |
| 22.11.2016 | League One | Fleetwood Town | 3-0 (1-0) | Shrewsbury | P | O |
| 07.02.2016 | League One | Fleetwood Town | 0-0 (0-0) | Shrewsbury | N | U |
| 26.12.2015 | League One | Shrewsbury | 1-1 (1-0) | Fleetwood Town | N | U |
| 06.10.2015 | EFL Trophy | Fleetwood Town | 2-1 (0-1) | Shrewsbury | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 96.5% | 96.5% | 93.4% | 92.5% | 95.3% | 94.4% | 93.4% |
| 1 | 1.99 5.2% | 1.99 5.2% | 1.95 7.1% | 1.97 2.5% | 1.97 7.5% | 2.00 4.8% | 1.94 5.4% |
| X | 3.48 1.2% | 3.48 1.2% | 3.40 1.5% | 3.30 1.5% | 3.36 2.4% | 3.50 0.0% | 3.35 6.3% |
| 2 | 4.06 9.1% | 4.06 9.1% | 3.80 10.1% | 3.70 13.8% | 4.09 12.4% | 3.65 9.0% | 3.90 18.2% |
| 0-2 | 1.78 1.7% | 1.78 1.7% | 1.73 1.1% | 1.70 2.9% | 1.78 1.1% | 1.75 2.2% | 1.74 0.0% |
| 3+ | 2.07 2.0% | 2.07 2.0% | 2.00 0.0% | 2.02 2.5% | 2.05 1.5% | 2.05 2.5% | 2.00 2.6% |
| 4+ | 3.50 1.7% | 3.50 1.7% | 3.70 0.0% | 3.50 4.5% | 3.74 2.2% | 3.75 4.2% | 3.65 2.8% |
| GG | 1.84 2.8% | 1.84 2.8% | 1.88 2.7% | 1.85 2.8% | 1.91 3.2% | 1.85 2.2% | 1.87 3.9% |
| NG | 1.88 3.1% | 1.88 3.1% | 1.83 3.7% | 1.85 2.6% | 1.87 4.6% | 1.90 2.6% | 1.82 4.2% |
| I2+ | 3.00 1.4% | 3.00 1.4% | 3.05 0.0% | 2.90 2.8% | 3.08 0.3% | 3.10 1.6% | 3.00 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice